NB I: 2 pont Vácról!

Mindkét csapatunk remizett!

U-14-es csapatunk egy izgalmas találkozón döntetlent játszott a Vác ellen. Koszta Péterék az 1. félidõben Dávid Tihamér révén megszerezték a vezetést. A 2. játékrészben jól védekeztek a fiúk, de sajnos az utolsó percekben a játékvezetõ befújt egy 11-est a hazaiaknak, így sikerült döntetlenre menteniük a találkozót. U-14: Vác - Sajóvölgye Focisuli 1-1 (0-1) SVF SE: Némedi, Takács, Gulácsi, Fehér, Engelhardt, Vécsei, Dávid, Barna, Gulyás, Horváth, Haroune cserejátékosok: Márián, Holló S., Pogonyi Koszta Péter: 78. percig vezettünk, ekkor a hazaiak egy 11-es góllal egyenlíteni tudtak. Voltak gyõzelmi esélyeink, de a mérkõzés összképe alapján a döntetlen igazságosnak mondható. U-15-ös csapatunk szintén remizett a Vác ellen. Mindkét félidõben gyors gólváltást rendeztek a csapatok. Az elsõ játékrészben a 11. percben szerzett vezetést a hazai alakulat, de a 15. percben Lippai Máté már ki is egyenlített. A 2. félidõben a 73. minutumban újra elõnyhöz jutott a vendéglátó, de újfent 5 perccel késõbb, ezúttal Horváth Krisztián révén egyenlíteni tudtak Zsiga Gyuláék. U-15: Vác - Sajóvölgye Focisuli 2-2 (1-1) SVf SE: Albók, Gellérfi, Horváth, Molnár, Tóth, Sándor, Varga, Hevesi, Lippai, Lengyel, Holló cserejátékosok: Palkó Zsiga Gyula: Jó iramú küzdelmes mérkõzésen a játék összképe és a helyzetek alapján a döntetlen reálisnak és igazságosnak mondható.