NB II: Két gyõzelem a Balmaz ellen!

Halasztott mérkõzést pótoltak tegnap!

A 2 hete a nagy esõzés miatt elmaradt Balmazújváros elleni mérkõzést tegnap lejátszották utánpótlás csapataink. U-17-es csapatunk már az 5. percben megszerezte a vezetést Ruszó Gábor révén, és a félidõ vége elõtt 2 perc alatt betalált Frecskó és Sándor Áron is. A 2. játékrészben sem nekünk, sem pedig a vendégeknek nem sikerült betalálniuk, így csapatunk 3-0 arányban megnyerte a találkozót. U-17: Sajóvölgye Focisuli – Balmazújváros 3-0 (3-0) SVF SE: Polónyi, Kálló, Dányi, Nestián, Dócs, Marczis, Lakatos, Ruszó, Sándor, Frecskó, Fábián cserejátékosok: Bicskei, Kovács, Bozik, Mata Kócsi József: Nem játszottunk igazán jól, de így is megérdemelten nyertük meg a mérkõzést. U-21-es csapatunk szabályosan kivégzést rendezett tegnap. Már az elsõ játékrészben sikerült 4 gólos elõnyre szert tenni Szverenko 4 góljával, a 2. félidõben pedig teljesen padlóra küldtük a vendég alakulatot. Szverenko újabb gólján kívül betalált még Makó és Lengyel kétszer, Szemere Norbert, Goda és Molnár Viktor. A vendégek mindössze 1 góllal tudtak válaszolni, így a mérkõzést csapatunk 12-1 arányban nyerte meg. U-21: Putnok FC – Balmazújváros 12-1 (4-0) Putnok: Bene, Vass, Strekáf, Szemere B., Meskó, Bogdan, Bedea, Tóth, Szemere N., Lengyel, Szverenko cserejátékosok: Farkas, Molnár, Makó, Beri, Goda, Tarczali, Kakuk Szabó János Végre egy olyan meccs, ami korábbi önmagunkra emlékeztetett! Gratulálok a csapatnak, fõleg a 2. félidõben látott, önzetlen, sziporkázó, és eredményes csapatjátékhoz!