Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

U-13: Mérkõzés a DSI ellen!

A RUBI keretein belül léptek pályára a fiúk

Zabos Attila és Bányai Péter csapata a Debreceni Sportiskolával csapott össze. A mérkõzést a 2 16-oson belül nagykapura játszották, a játékidõ 2*35 perc volt. A mieinknél pályára léptek 2001-es, 02-es és 03-as születésû játékosok is, ám ellenfelünk csupa 2001-es születésû fiatalt vonultatott fel. Ez a mezõnyjátékon meg is látszott, a DSI el is húzott 4-0-ra, de csapatunk feljött 4-2-re, egy kis szerencsével még akár döntetlenre is menthette volna a találkozót. DSI - Sajóvölgye Focisuli 4-2 (2-0) gólszerzõ: Fészki N., Bodolai D. Zabos Attila: Mezõnyben valamelyest fölénk nõtt a DSI, ahogy fáradtunk, jöttek a gólok is, már 4-0-ra is vezetni tudtak, de az utolsó negyed órában felpörögtünk, két gólt is sikerült szereznünk, és mellette a kapufát is többször eltaláltuk.