NB II: Két vereség Debrecenben!

Sajnos egyik csapatunk sem tudott pontot szerezni!

U-17-es csapatunk a listavezetõ ellen lépett pályára, a DVSC-DLA csapata 2 pont elõnnyel vezeti az NB II. Észak-keleti csoportját. Kócsi József csapata jól játszott, nem játszott megilletõdötten, de sajnos nem sikerült a helyzeteket gólra váltani. Az elsõ félidõ végén a hazai csapat meg tudta szerezni a vezetést, majd a 2. játékrészben további két gólt szerezve alakította ki a 3-0-ás végeredményt. U-17: DVSC-DLA – Sajóvölgye Focisuli 3-0 (1-0) SVF SE: Polónyi, Pásztor, Dányi, Nestián, Dócs, Marczis, Lakatos, Ruszó, Sándor, Frecskó, Fábián cserejátékosok: Káló, Kovács, Jónás, Mata Kócsi József: A nagy meleg ellenére jól álltak a mérkõzéshez a srácok. Fegyelmezetten és veszélyesen játszottunk, de sajnos a lehetõségeink rendre kimaradtak, ellenfelünk pedig kihasználta az adódó lehetõségeit. U-21-es csapatunk némi meglepetésre szintén vereséget szenvedett Debrecenben annak ellenére, hogy a hazai alakulat a mérkõzés elõtt 22 ponttal volt lemaradva csapatunk mögött. Az elsõ félidõ végén szerzett vezetést a Debrecen, majd a 2. félidõben újabb 3-mal toldotta meg ezt. Csapatunk sajnos nem tudott gólt szerezni, így 4-0-ával jöhetett haza Szabó János csapata. DVSC-DLA – Putnok FC 4-0 (1-0) Putnok FC: Bene, Vass, Strekáf, Kakuk, Varga, Bogdan, Bedea, Tóth, Szemere N., Lengyel, Szverenko cserejátékosok: Molnár, Makó, Beri, Meskó, Farkas Szabó János: Sok (?) jó játékos (?)…., nem biztos hogy jó csapat! Néhányan elszórakoztatták magukat a felesleges cselezgetéseikkel, a dekoncentrált, flegma megoldásaikkal a végjátékban, és az ellenfél könyörtelenül büntetett! A fájó az, hogy ezt az átlagnál képzettebbnek, tapasztaltabbnak és tehetségesebbnek tartott játékosokkal “megerõsítve” hoztuk össze,ezért csak magunkat hibáztathatjuk ismét! Sajnálom azt a 3-4 játékost, (Szemere N., Tóth Sz., Meskó T., Strekáf Cs.) aki igyekezett a maximumot kihozni magából, a többieket meg nem értem! Ideális futball idõben, kitûnõ pályán, aki csak ennyire képes az akár szögre is akaszthatja a csukát….a mai vereségünkkel elveszítettük az esélyét még a 3. helynek is! Számomra elfogadhatatlan az a nagyképûség és az a közönyösség, ahogy jó néhányan magasan tettek a csapat céljaira!