NB I: egy gyõzelem egy vereség!

Koszta Péterék nyertek, Zsiga Gyuláék kikaptak!

Az már korábban tudtuk, hogy az Eger kizárása miatt a 3 pontot automatikusan megkapja mindkét csapatunk. U-14-es csapatunk a mérkõzés elsõ félórájában eldöntötte a mérkõzést. Elõbb a 15. percben Pogonyi szerezte meg a vezetést, majd a 28. percben Dávid duplázta meg elõnyünket. A vendég csapat nem tudott reagálni a 2. félidõben sem, így Koszta Péterék 2-0 arányban megnyerték a találkozót. Sajóvölgye Focisuli - Egri Sportcentrum 2-0 (2-0) SVF SE: Némedi, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Engelhardt, Vécsei, Dávid, Barna, Gulyás, Horváth, Haroune Cserejátékosok: Fehér, Márián, Holló, Demeter Gsz.: Pogonyi, Dávid Koszta Péter: Tét nélküli meccs volt, sajnos ez a játékunkon meg is látszott. Csak a védelemmel vagyok elégedett, elõl sok volt az egyénieskedés. U-15-ös csapatunk az elsõ félidõben nagy fölényben játszott, de sajnos a vezetõ gól után kihagytunk egy büntetõt, ami a 2. játékrészben megbosszulta magát. Az ellenfél két perc alatt megfordította a mérkõzést két egyéni hiba után. Sajóvölgye Focisuli - Egri Sportcentrum 1-2 (1-0) SVF SE: Albók, Gellérfi, Horváth, Ruszó, Tóth, Sándor, Varga, Hevesi, Lippai, Farkas, Lengyel Cserejátékosok: Holló, Palkó, Némedi Zsiga Gyula: Az 1. félidõben fölényben játszottunk, megérdemelten szereztünk vezetést egy remek egyéni akció végén. Sajnos a 2. félidõben a vendégek átvették a játék irányítását, és két rövidzárlat után 2 perc alatt megfordították a mérkõzést.