Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

NB I: két vereség Békéscsabán!

Sajnos nem sikerült pontot csenni a Viharsarokból!

U-14-es csapatunk mérkõzésén egészen fél órát kellet várni az elsõ gólra, amikor is a hazai csapat megszerezte a vezetést. Az elsõ játékrészben ez volt az egyetlen találat. A 2. félidõben a hazai alakulat a 46. és 57. percben szerzett gólokkal már 3-0-ra vezetett, csapatunk ezután már csak szépíteni tudott Haroune révén. U-14: Békéscsaba - Sajóvölgye Focisuli 3-0 (3-1) SVF SE: Némedi, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Márián, Vécsei, Dávid, Barna, Gulyás, Fehér, Haroune Koszta Péter: Jobban játszott a hazai csapat, megérdemelt a gyõzelmük U-15-ös csapatunk a mérkõzés 35. percében meg tudta szerezni a vezetés, Lippai Máté volt eredményes. Sajnos a hazai csapat gyorsan reagált a bekapott gólra, és még a félidõ vége elõtt egyenlíteni tudott. Zsiga Gyula csapata a 2. játékrészben nem tudott újabb gólt szerezni, a csabaiak azonban 2 gólt is szereztek, így 3-1 arányban megnyerték a mérkõzést. U-15: Békéscsaba - Sajóvölgye Focisuli 3-1 (1-1) SVF SE: Albók, Molnár, Horváth, Engelhardt, Tóth, Sándor, Varga, Holló S., Lippai, Farkas, Holló Á. csere: Demeter Zsiga Gyula: Erõsen tartalékosan álltunk fel. A sok hiányzó - sérült: Czagány, Lázár, beteg: Hevesi, Ruszó, Lengyel, egyéb: Palkó, Csabai - miatt. Ennek ellenére nyílt sisakos meccsen egy szép támadás végén sikerült vezetést szerezni. Kár, hogy az 1. félidõ végén egy nagy helyezkedési hiba miatt egyenlíteni tudott a hazai csapat. A 2. játékrész helyzetei és a mérkõzés összképe alapján megérdemeltek a vendéglátók. Gratulálok az U-14-bõl fent játszó játékosoknak, nagy akarással és helyenként jól játszottak.