Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Kiválasztó Felcsúton

Kovács Roland 8 fiúval utazott Felcsútra

A 2002-es és 2003-as korosztálynak kiválasztót tartottak a mai nap folyamán Felcsúton. Kovács Roland egyesületünk képviseletében 8 fiúval utazott el a kiválasztóra. A 2002-es résztvevõk: Pogonyi Benjámin, Fészki Norbert, Sándor Bálint A 2003-as résztvevõk: Czár Máté, Filkóházi Dávid, Huszák Milán, Réti József, Lakatos Krisztián Az eseményen Volt gyorsasági felmérés és játék is! Természetesen a gyorsasági felmérés fotocellás kapukkal történt! Nagyon nagy megtiszteltetés és elismerés a munkásságunkért, hogy egyesületünk kapott egy tanúsítványt, amit csak azok a partner egyesületek kapnak, akiknek elismerik a munkásságát! Személyesen Tajti József szakmai igazgató adta át Kovács Rolandnak a megtisztelõ elismerést és gratulált az eddigi munkásságunkért!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: