NB II: nem sikerült pontot szerzeni Nyíregyházán

Mindkét csapatunk vereséget szenvedett

U-21-es csapatunk jobban kezdte a mérkõzést, hiszen már a 4. percben megszereztük a vezetést, Matei Bogdan volt eredményes. Az elsõ félidõben nem is esett több gól. A 2. játékrész elején egalizálni tudott a hazai csapat. A 70. percben Szemere Balázst kiállította a játékvezetõ, így megfogyatkozva nézett az utolsó 20 perc elébe csapatunk. Sajnos a 80. percben meg is szerezték a hazaiak a 3 pontot érõ találatot, amire Szabó János csapatának már nem volt válasza. U-21: Bozsik Akadémia - Putnok FC 2-1 (0-1) Putnok FC: Bene, Vass, Szemere B., Kakuk, Goda, Bogdan, Beri, Tóth, Szemere N., Makó, Szverenko cserejátékosok: Molnár, Farkas Szabó János: A mai napon igazából nem tudok elmarasztalni senkit sem! Nem is akarok!.....igyekeztek játékosaim nagyszerûen helytállni egy nagyon jó csapat ellen! Matei bombagóljával már az elején megnyugtató elõnyre tettünk szert! Sajnos ellenfelünk is rákapcsolt, a II.félidõ elején egyenlített, majd az egyik legjobb teljesítményt nyújtó játékosunk, Szemere Balázs kiállításával szép lassan felõröltek minket. A képességeink valahol behatároltak, de erõnket mutatja, hogy egy ilyen csapat ellen is partiban voltunk! Majdnem sikerült a bravúr...apróságokon múlott, egy kicsivel több koncentráció az ellenfél kapura lövése elõtt és meg van az egy pont emberhátrányban, ami jelenlegi állapotunkban akár bravúrként is felfogható! Sajnálom, azokat a srácokat mindenképpen, akik ma ott voltak és küzdöttek mindvégig, azok helyett is, akik lefutották a bajnokságot félszezonig, vagy feladták menet közben, kihagyva a hétközi edzéseket, a hétvégi fordulókat, cserben hagyva egy félszezonban elsõ helyezett, bajnoki címre jó eséllyel pályázó CSAPATOT, szétverve álmainkat...! Van még egy pár meccs, amit ilyen lelkesedéssel és hozzáállással, ha jelentõsen megfogyatkozva is, de becsülettel lehozzuk! U-17-es csapatunk az egész mérkõzésen jól tartotta magát. Az elsõ félidõben adósak maradtak a csapatok a góllal, 0-0-ával vonulhattak szünetre a fiúk. A 2. játékrészben a 62. percben kiállítottak egy hazai játékost, így nagy esély mutatkozott meg Kócsi József csapata elõtt a gyõzelemre. Sajnos az emberhátrány ellenére a hazaiak 1 perc alatt 2 gólt szerezve otthon tudták tartani a 3 pontot. A mérkõzés krónikájához hozzátartozik, hogy hatalmas szélben játszottak a csapatok, ennek ellenére remek, színvonalas találkozót láthattak a kilátogató nézõk. A kapuk felváltva forogtak veszélyben, csapatunk többször eljutott kapufáig is, de sajnos egy 11-es góllal és egy figyelmetlenség után kapott góllal a hazaiak szerezték meg a gyõzelmet. U-17: Bozsik Akadémia - Sajóvölgye Focisul 2-0 (0-0) SVF SE: Polónyi, Pásztor, Dányi, Nestián, Dócs, Marczis, Lakatos,Ruszó, Jónyer, Frecskó, Fábián cserejátékosok: Sándor, Somogyi, Mata, Kovács Kócsi József: Sajnos nem tudtuk kihasználni azt, hogy az ellenfél a mérkõzés 2. felére megfogyatkozott, 10 emberrel is 2 gólt szerezve meg tudták nyerni a találkozót.