NB I: 6 pont a Mátészalka ellen

Mindkét csapatunk gyõzni tudott

Nagy lépést tettek csapataink az NB I - ben történõ bennmaradás felé! Mindkét csapatunk magabiztosan gyõzte le Mátészalkát a Múcsonyi Alközpontunk mûfüves pályáján. U-15-ös csapatunk már a mérkõzés elején megszerezte a vezetést, a 6. percben Tóth József volt eredményes. Az elsõ játékrész 1-0-ás állással ért véget, a 2. félidõ elején aztán sikerült végleg eldöntetni a 3 pont sorsát, elõbb az 55. percben Lippai Máté szerzett gólt, majd 3 perccel késõbb Dávid Tihamér vitte be a kegyelemdöfést. U 15: SVF SE - Mátészalka 3:0 (1:0) SVF SE: Albók, Gellérfi, Molnár, Dávid, Czagány (Csabai), Hevesi, Tóth (Lengyel), Sándor, Lippai (Palkó), Varga, Ruszó Zsiga Gyula: Mindenki átérezte a mérkõzés súlyát, ennek megfelelõen már az 1. perctõl kezdve nagy akarással játszottunk. A remek csapatjáték és a kitûnõ egyéni teljesítmények meghozták a várva várt gyõzelmet. U-14-es csapatunk kiütötte ellenfelét. Már a 8. percben megszereztük a vezetést Pogonyi Dominik révén. A félidõ vége felé 10 perc alatt sikerült újabb 3 gólt szerezni, elõbb Barna Krisztián, majd Pogonyi Dominik és Takács Tamás szerzett gólt. A 2. játékrészben Pogonyi megszerezte 3. gólját is, majd Takács Tamás és Holló Ákos voltak eredményesek, míg az ellenfél csak szépíteni tudott az utolsó percekben, így alakult ki a 7-1-es végeredmény. U 14: SVF SE - Mátészalka 7:1 (4:0) SVF SE: Némedi (Demeter), Takács, Gulácsi (Holló Ákos), Pogonyi, Engelhardt, Vécsei, Márián (Holló Áron), Barna, Gulyás, Fehér, Mohamed (Farkas) Koszta Péter: Ennek a mérkõzésnek mi voltunk az esélyesei, ennek megfelelõen meg is nyertük ezt a nagyon fontos találkozót.