NB II: Két gyõzelem a Kisvárda ellen

Magabiztos gyõzelmet arattak csapataink

U-17-es csapatunk mérkõzése nagyon jól indult, és a végén sima gyõzelmet arattunk. Már a 3. percben megszereztük a vezetést, Fábián Bence volt eredményes. Az elsõ félidõben nem sikerült újabb gólt szerezni. A 2. játékrészben 20 perc alatt lerendezte csapatunk a 3 pont sorsát. Az 53. és a =2. perc között 4 gólt is szereztünk, Káló, Nestián kétszer és Frecskó is betalált. Ellenfelünknek mindössze a szépítésre maradt ereje, a 86. percben szerezték meg a becsületgóljukat. Sajóvölgye Focisul - Kisvárda 5-1 (1-0) Sajóvölgye: Polónyi, Pásztor, Dányi, Nestián, Dócs, Marczis, Lakatos, Ruszó, Káló, Frecskó, Fábián cserejátékosok: Sándor, Kovács, Lévai Kócsi József: A meccs felhõszakadás miatt negyed órával késõbb kezdõdött. Végig motiváltan és nagy akarattal játszottunk esélyt sem hagyva ellenfelünknek. Gratulálok játékosaimnak, és bízom benne, hogy ilyen akarattal fogunk a hajrában is pályára lépni. U-21-es csapatunk is sima gyõzelmet aratott a Kisvárda ellen. Az elsõ 10 perc mozgalmas volt, hiszen 4 gól is született, ebbõl 3-at mi, 1-et pedig a vendégek szereztek. Szemere Norbert kétszer és Tóth Szabolcs voltak eredményesek. Az elsõ félidõben több gól nem is esett. A 2. játékrészben 5 gólt is szereztünk, míg a várdaiak csak egyet. A 60. percben Tóth Szabolcs, a 68-ban Bogdan, a 70. és 82. percben Lengyel, míg a 88. percben újra Bogdan szereztek gólokat. Putnok FC - Kisvárda 8-2 (3-1) Putnok: Bene, Vass, Szemere B., Kakuk, Goda, Bogdan, Lengyel, Tóth, Szemere N., Makó, Szverenko cserejátékosok: Farkas, Molnár, Beri vezetõedzõ: Szabó János