NB I: Nem sikerült a pontszerzés Szolnokon

Koszta Péterék és Zsiga Gyuláék is vereséget szenvedtek

U-14-es csapatunk nem esélyesként lépett pályára Szolnokon, hiszen az õsszel 4-1-es vereséget szenvedtünk Múcsonyba, és a mostani vendéglátó 11 ponttal csapatunk elõtt volt a tabellán a forduló elõtt. Ennek ellenére Koszta Péter csapata remekül küzdött, a mérkõzés képe alapján a döntetlen reálisabb lett volna. Az elsõ félidõ 39. percében szerezte meg a vezetést a hazai csapat, a felidõben az eredmény nem is változott már, a 63. percben Engelhardt Dominik révén sikerült egalizálni az állást, de a mérkõzés utoló perceiben Kotula Máté megszerezte a gyõztes gól a hazaiaknak. Szolnok - Sajóvölgye Focisuli 2-1 (1-0) Sajóvölgye: Némedi, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Dávid, Vécsei, Márián, Barna, Gulyás, Fehér, Haroune cserejátékosok: Farkas, Engelhardt, Demeter Koszta Péter: Az egyik pontot megérdemeltük volna, az utolsó percekben egy figyelmetlenség után gólt kaptunk, ami után már nem maradt idõ az egyenlítésre. Sajnos azt kell mondjam, hogy idegenbeli mérkõzéseinken nem csak az ellenféllel kell megküzdenünk. U-15-ös csapatunk is remekül helyt állt a tavalyi súlyos vereség után. Az elsõ félidõben nem is sikerült a hazaiaknak betalálniuk, ám a 2 játékrészben a 60. percben sikerült feltörniük Zsiga Gyula csapatának védelmét. A 72. percben növelte elõnyét a szolnoki alakulat, csapatunknak pedig már nem volt válasza, így 2-0-ás végeredménnyel ért véget a találkozó. Szolnok - Sajóvölgye Focisuli 2-0 (0-0) Sajóvölgye: Madarasi, Csabai, Gellérfi, Molnár, Lengyel, Czagány, Hevesi, Tóth, Albók, Holló, Varga cserejátékosok: Demeter Zsiga Gyula: Ezer sebbõl vérzõ csapatom 60 percig hõsiesen helyt állt, sõt az 1. félidõben teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk a Szolnoknak. A mérkõzés utolsó 20 percében felõrölt minket a hazai alakulat, igaz, az 1. gólukat lesgyanús helyzetbõl szerezték.