NB II: 3 pont Debrecenbõl

Szabó Jánosék nyertek, Kócsi Józsefék kikaptak

U-21-es csapatunk hozta a kötelezõt, legyõzte a tabella 12. helyén állló Debreceni SI-t. A mérkõzés 12. percében Makó szerzett vezetést csapatunknak, majd a 33. és a 34. percben szerzett gólokkal sikerült 3 gólosra növelni az elõnyt. Az elsõ találat öngól volt, míg utóbbit Lengyel Martin jegyezte. A 41. percben szépített a hazai csapat, így 3-1-es állással mentek pihenõre a csapatok. A 2. játékrészben 10 perc alatt szerzett 4 gólt csapatunk. A 69. percben Tóth Szabolcs szerezte a félidõ 1. gólját, Bogdan is betalált. Az i-re Szverenko tette fel a pontot, miután két gólt is szerzett 1 perc alatt. U-21: Debreceni SI - Putnok FC 1-7 (1-3) Putnok FC: Bene - Vass G., Kis Á.(Beri Cs.), Szemere B., Goda G.(Veják L./Molnár V.) - Lengyel M., Tóth Sz., Matei, Szemere N. - Makó B., Erneszt Szverenko gólszerzõk: Makó B., Lengyel M., Erneszt Szeverenko (2), Matei, Tóth Sz., Öngól Szabó János: Jól kezdtük a mérkõzést, kombinatív játékban elõrébb voltunk, mint a legutóbbi mérkõzésen, az elsõ félidõ 3 gólja mellé lõttünk 3 kapufát is. Ötletesen, felszabadultan és pontosan játszottunk a folytatásban, így a végeredménnyel ismét elégedett lehetek. Azonban hoztuk a szokásos rövidzárlatot is... sajnos, 2x10 perre leesett a "lánc" félidõnként, és akkor a reklamálásokkal, öncélú megoldásokkal saját magunknak nehezítettük meg a mérkõzés ezen idõszakait! Jók: Szemere B., Szemere N., Tóth Sz., Lengyel M., Matei, Erneszt U-17-es csapatunknak sajnos nem sikerült ilyen jól a debreceni látogatás, a hazai csapat szoros csatában otthon tudta tartani a 3 pontot. Az elsõ félidõben a csapatok remek védekezése miatt góltalanok maradtak, ám a 2. játékrészben ahazai alakulat egy beadás után megszerezte a végig kiélezett találkozón a 3 pontot érõ találatot. U-17: Debreceni SI - Sajóvölgye Focisuli 1-0 (0-0) SVF SE: Polónyi, Marczis, Dányi, Nestián, Dócs, Sándor, Jónyer, Ruszó, Somogyi, Káló, fábián cserejátékosok: Kovács, Pásztor, Gorgyán, Lévai Kócsi József: Rangadóhoz méltó találkozó volt, mindkét csapat igyekezett megszerezni a 3 pontot. Jól védekeztek a csapatok, a kapusok remekül védtek. Sajnos a meccs hajrájában egy beadásból gólt kaptunk, ami megpecsételte a sorsunkat. Sajnos a ziccereinknél nem koncentráltunk maximálisan, ami vereséghez vezetett.