NB I: Két vereség a DVSC-DLA ellen

Nem sikerült felrúgni a papírformát!

U-14-es csapatunk sokáig jól tartotta magát jóval esélyesebb ellenfele ellen. A 6. percben Pogonyi révén sikerült vezetést szerezni a tabella 3. helyén álló vendégek ellen, ám sajnos a 7. percben már 1-1 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. A 32. percben a vendégek a vezetést is megszerezték, így 1-2-es állással mehettek szünetre a csapatok. A 2. játékrész elején a vendégek növelték elõnyüket, de hamar sikerült a szépítés Dávid Tihamér révén, így a hajrára kiélezett maradt a küzdelem. Sajnos az utolsó percekben kinyílt csapatunk az egyenlítés érdekében, így a vendég csapat a fellazult védelmünk miatt 2-szer is eredményes tudott lenni. U-14: Sajóvölgye Focisuli - DVSC-DLA 2-5 (1-2) SVF SE: Némedi, Takács, Gulácsi, Dávid, Vécsei, Márián, Barna, Gulyás, Fehér. Engelhardt cserejátékosok: Farkas, Demeter Koszta Péter: Tavaly sima vereséggel végzõdött ez a találkozó, most végig partiban voltunk. Az utolsó percekben kapott két góllal biztosította be a gyõzelmet a vendég csapat. U-15-ös csapatunk is jól tartotta magát, de a jóval esélyesebb debreceni alakulat megszerezte a 3 pontot. Már a 4. percekben megszerezte a vezetést a tabella 4. helyezettje, és csak a félidõ vége elõtt tudták megnövelni az elõnyüket. A 2. játékrészben is jól védekezett csapatunk, a 45. és az 51. percekben kapott gólokkal alakult ki a 4-0-ás végeredmény. U-14: Sajóvölgye Focisuli - DVSC-DLA 0-4 (0-2) SVF SE: Némedi, Csabai, Haroune, Molnár, Horváth, Czagány, Hevesi, Tóth, Albók, Pintér, Varga cserejátékosok: Lippai, Madarasi, Lengyel, Palkó, Gellérfi Zsiga Gyula: Az 1. félidõben jól tartottuk magunkat, 2 pontrúgásból kaptunk 2 gólt, de igazi lehetõséget nem tudott kidolgozni a vendég csapat. A 2. játékrészben már jobban kijött a két csapat közötti különbség, de stabil és fegyelmezett védekezéssel ebben a félidõben is 2 gólon tartottuk a vendég csapatot. A srácok minden elismerést megérdemelnek.