NB II: 6 pont a Cigánd ellen

Mindkét csapatunk gyõzni tudott

U-21-es csapatunk meccsén a Cigánd 20 percig tudta tartani magát. Ekkor csapatunk 10 perc alatt rúgott két gólt Varga Máté és Bogdan révén, amire még válaszolt ugyan a vendég csapat, de Szverenko még lõtt egy gólt, így 3-1-es állással mehettek pihenõre a csapatok. A 2. játékrész elején Bogdan 3 gólosra növelte elõnyünket, kezdett eldõlni a találkozó. Varga Máté újabb gólja, Szverenko és Makó Bence találatára csak egy válasza volt a vendég alakulatnak, így 7-2-es magabiztos sikerrel vette ezt az akadályt Szabó János csapata. Putnok FC - Cigánd SE 7-2 (3-1) Bene - Vass G. (Beri Cs.) Kis Á. (Makó B.), Szemere B., Goda (Veják L.) - Lengyel (Strekáf Cs.), Tóth Sz., Matei, Szemere N. - Varga M., Szverenko (Molnár V.) gólszerzõk:Varga M. (2), Matei (2), Erneszt (2), Makó B. Szabó János: Gratulálok a mai eredményhez...a játékunkon még van mit javítani! Góljaink nagy részét pontrúgások után értük el, ami örvendetes! Azonban szeretném ha visszatérnénk arra az útra, amelynek köszönhetõen a folyamatos csapatjátékunk eredményeképpen értük el góljaink nagy részét. A mai napon ez is elég volt a gyõzelemhez ill. néhány játékos koncentrált, megbízható, jó teljesítménye, mint: Szemere B.,Szemere N.,Tóth Sz., helyenként Varga M., Matei és Erneszt! U-17-es csapatunkra alaposan ráijesztett a Cigánd együttese, hiszen némi meglepetésre a 23. percben vezetést szerzett. Szerencsére a félidõ vége elõtt Jónyer Raul egalizálta az eredményt, így 1-1-es döntetlennel mehettek pihenõre a csapatok. A 2. játékrészben csapatunk felülkerekedett a vendég alakulaton, az utolsó 20 percben Lakatos, Jónyer és Kovács góljaival sikerült megnyerni a találkozót. Sajóvölgye Focisuli - Cigánd SE 4-1 (1-1) SVF SE: Polónyi, Marczis, Dányi, Nestián, Dócs, Sándor, Jónyer, Ruszó, Bozik, Lakatos, Fábián cserejátékosok: Kovács, Pásztor, Somogyi, Káló, Lévai gólszerzõk: Jónyer (2), Lakatos, Kovács Kócsi József: Gratulálok a csapatnak, a végig fegyelmezetten és erõszakosan védekezõ Cigánd ellen sikerült begyûjteni a 3 pontot. Az egyre több kialakított helyzetbõl sikerült hátrányból megnyerni a találkozót.