NB I: két vereség Debrecenben

U-14-es csapatunk 3-1-es vezetés után kapott ki

U-14-es csapatunk sajnos 5-3 arányú vereséget szenvedett Debrecenben. A 14. percben Dávid Tihamér révén megszerezte a vezetést csapatunk, ám a hazaiak gyorsan egyenlíteni tudtak. Az elsõ félidõben már nem esett több gól. A 2. játékrészt csapatunk kezdte jobban, a 43. és a 46. percben szerzett gólokkal sikerült 3-1-re elhúzni a vendéglátóktól. Elõbb Dávid Tihamér volt ismét eredményes, majd Haroune növelte kétgólosra az elõnyt. A 60. percben szépíteni tudott a Debrecen, majd az utolsó 10 percben 3 gólt lõve megnyerte a találkozót. U-14: Debreceni SI - Sajóvölgye Focisuli 5-3 (1-1) SVF SE: Fehér, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Dávid, Vécsei, Haroune, Farkas, Gulyás, Némedi, Engelhardt cserejátékosok: Holló Á., Holló S., Márián Zabos Attila (Koszta Péter távollétében): 3-1-ig kifejezetten jól játszottunk, a durva egyéni hibák azonban megpecsételték sorsunkat. A hazaiak megérdemelten nyertek furcsa játékvezetés mellett. U-15-ös csapatunk 4-0-ás vereséget szenvedett Debrecenben. A hazaiak mindkét félidõben 2-2 gólt szerezve alakították ki a végeredményt, így ezúttal sem sikerült pontot ill. pontokat szereznünk. U-15: Debreceni SI - Sajóvölgye Focisuli 4-0 (2-0) SVF SE: Varga, Csabai, Barna, Molnár, Horváth, Czagány, Hevesi, Tóth, Albók, Gellérfi, Némedi cserejátékosok: Lippai, Madarasi, Lengyel, Palkó Zsiga Gyula: A mezõnyben hellyel közel elfogadhatóan játszottunk de az ellenfél kapujára viszont semmi veszélyt nem jelentettünk, amíg a párharcok döntõ részét elveszítjük nem fogunk pontokat szerezni.