Felemás mérleggel Böszörménybõl!

1 gyõzelem - 1 vereség

U-17-es csapatunk nagyon sima gyõzelmet aratott a tegnapi mérkõzésen. Kócsi József legénysége az 1. félidõben még "csak" 5-0-ra vezetett, aztán a 2. játékrészben rátett még egy lapáttal, és meg sem álltak 13 rúgott gólig. Bozik Raul 3, Lakatos Csaba 2, Fábián Bence szintén 2 gólt szerzett, rajtuk kívül betalált még Frecskó, Dócs, Mata, Somogyi, Pásztor és Marczis is. Hajdúböszörmény - Sajóvölgye Focisuli 0-13 (0-5) SVF SE: Polónyi, Marczis, Dányi, Dócs, Fábián, Bozik, Lakatos, Ruszó, Frecskó, Júnyer, Nestián cserejátékosok: Lévai, Kovács, Pásztor, Bicskey, Mata, Somogyi, Burger Kócsi József: Gratulálok a csapatnak a nagyarányú gyõzelemhez! Sok-sok helyzetet dolgoztunk ki, ezek között voltak szép és tetszetõs akciók, melyek közül sokat góllal is fejeztünk be, de sok kihasználatlanul maradt. U-21-es csapatunknak nem sikerült pontot szereznie Böszörményben. Szabó János tanítványai az 1. félidõben 2 gólos hátrányba kerültek, majd a 2. játékrészben a hazaiak szereztek még 3 gólt, így 5-0-ás eredménnyel vonulhattak le a pályáról a csapatok. A mérkõzés krónikájához hozzátartozik, hogy a 29. percben Kakuk Krisztiánt kiállította a játékvezetõ, így 10 emberrel játszott csapatunk. Sajnos a 2. félidõ elején büntetõt is hibáztunk, így mondhatni, hogy semmi nem jött össze Szabó János csapatának ezen a mérkõzésen. Hajdúböszörmény - Putnok FC 5-0 (2-0) Putnok FC: Farkas, Vass, Balog, Tóth, Szemere, Kis, Veják, Kakuk, Szverenko, Lengyel, Goda cserejátékosok: Makó, Bene, Molnár Szabó János: 0-1-nél még bíztam az eredmény megfordításában, azonban a kiállítás (Kakuk 28') ill. a kihagyott 11-es (Lengyel 54') után már csak futottunk az eredmény után, kinyíltunk, miközben kapusainknak csak a sarki szotyis néni nem rúgott gólt! ...ez méltatlan volt eddigi szereplésünkhöz és eredményeinkhez, de igazolta azt is, hol tartanánk, ha a most pályára lépett, eddig inkább a padon, vagy még ott sem lévõ játékosoknak kellett volna játszani. Mélységesen csalódott vagyok a mai napon pályára lépett játékosaim teljesítménye miatt és sajnálom, hogy azok a játékosok, akik sokat tettek az eddigi eredményességért most mindezt hiábavalónak érzik...velem együtt!