Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

NB I-eseinknek nem sikerült pontot szerzeni

A DVTK 6 ponttal távozott Múcsonyból

U-14-es csapatunk tavaly 4-0-ra kapott ki a miskolci riválistól, így ma sem õk voltak a találkozó esélyesei. Ennek ellenér Koszta Péter csapata igencsak megszorongatta ellenfelét. Az 1. félidõ végén szerzete meg a vezetést a DVTK csapata, ebben a játékrészben már nem is esett több gól. A 2. félidõben viszonylag korán, az 54. percben egyenlített csapatunk Dávid Tihamér révén. A 60. és 73. percben azonban újabb gólokat szerzett a vendég csapat, amire már csak egy válasza volt Koszta Péter csapatának, ismét Dávid talált be az ellenfél kapujába. Sajnos az egyenlítés már nem sikerült, így a diósgyõri csapat 3-2-re megnyerte a találkozót. U-14: Sajóvölgye Focisuli - DVTK 2-3 (0-1) Sajóvölgye: Fehér, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Dávid, Barna, Vécsei, Horváth R., Márián, Haroune, Gulyás cserék: Horváth E., Némedi, Holló Á., Holló S., Engelhardt, Demeter Koszta Péter: A találkozó elsõ 10 percében két ordító helyzetet kihagytunk, utána mindkét csapatnak megvoltak a lehetõségei. Úgy gondolom, hogy a 3 kapott gól saját hibáinkból született. Bosszant a vereség, de ha arra gondolok, hogy tavaly az ilyen meccseken simán kaptunk ki, akkor látható a fejlõdés a fiúkon. U-15-ös csapatunk az elsõ félidõben jól tartotta magát sokkal esélyesebb riválisával szemben. Hamar vezetést szerzett a DVTK csapata, hiszen már a 10. és 12. percben is gólt tudtak szerezni. Sajnos a 22. percben már 3-0 állt az eredményjelzõn, de csapatunk ne adta fel, és 25. és 38. percben betalált. Az elsõ gólunkat Horváth Krisztián, míg a másodikat Ruszó Bence szerezte. A félidõ vége elõtt a vendég csapat visszaállította a 2 gólos különbséget, így 4-2-es állással mehettek szünetre a csapatok. A 2. játékrészben csapatunknak már nem sikerült újabb gólt szerezni, ám a vendégek 2-szer eredményesek tudtak lenni, így 3 ponttal távoztak Múcsonyból. U-14: Sajóvölgye Focisuli - DVTK 2-6 (2-4) Sajóvölgye: Némedi, Varga, Csabai, Ruszó, Lázár, Lippai, Czagány, Hevesi, Tóth J., Albók, Horváth K. cserék: Gellérfi, Palkó, Pintér, Madarasi, Székely Zsiga Gyula: Az 1. félidõben a fiúk érzésem szerint átlagon felül teljesítettek, 0-3-ról sikerült 2 gólt szerezve szorossá tenni a mérkõzést. A 2. félidõben sajnos nem tudtunk helyzeteket kialakítani, mi pedig tálcán kínáltunk a lehetõségeket ellenfelünknek. Örülök neki, hogy a múlt heti nagy zakó után talpra tudtunk állni. A következõ fordulókban játszunk a velünk egyenrangú csapatokkal, kiváncsi vagyok rá, mire leszünk képesek ellenük.