4 pont Nyírbátorból!

Szabó Jánosék nyertek, Kócsi Józsefék remiztek!

NB II-es csapataink közül az U-21-eseknek sikerült jobban a tegnapi nap, hiszen sima gyõzelemmel térhettek haza a Nyírségbõl. Már az 1. játékrészben eldõlt a találkozó, hiszen 5 gól szereztek a fiúk Bogdan vezérletével, aki mesterhármas ért el az 1. félidõben. Mellette Vass és Lengyel is betalált. A 2. játékrészben Strekáf duplázott, és Lengyel is megszerezte 2. találatát, és Makó Bence is csatlakozott a góllövõk táborához. U-21: Nyírbátor - Putnok FC 0-9 (0-5) Putnok FC: Farkas R. (Bene Á.) - Vass G., Juhász A. (Tarczali), Kakuk (Beri Cs.), Goda (Kis Á.) - Veják L. (Makó B.), Balogh B. (Strekáf Cs.), Matei, Lengyel - Tóth Sz., Szemere N. Szabó János: Gyorsabban, pontosabban és eredményesebben játszottunk a mai napon! Sajnos ismét két sérülttel "gyarapodtunk", ezúttal Juhász és Balogh szenvedett már az elsõ félidõben komolyabb sérülést... A játékkal és a hozzáállással is elégedett voltam, gratulálok a csapatomnak! U-17-es csapatunk sem jött haza üres kézzel Nyírbátorból, Kócsi József tanítványai egy gólgazdag meccsen értek el döntetlent. Az 1. játékrészben a Nyírbátor csapata volt aktívabb, hiszen a 7. a 20. és a 37. percben is betaláltak, így 3-0-ás elõnnyel várhatták a folytatást. Csapatunk nem esett össze, és már a 2. félidõ elején szépíteni tudott Ruszó révén, aki a 46. és az 55. percben is betalált. Az 58. percben már egyenlíteni is tudott csapatunk, ezúttal Fábián Bence volt eredményes. Sajnos a gyõzelmet érõ gólt már ne sikerült megszerezni, de így is remek teljesítmény 3-0-ás hátrányból felállni. U-17: Nyírbátor - Sajóvölgye Focisuli 3-3 (3-0) Sajóvölgye: Polónyi, Marczis, Dányi, Sándor, Dócs, Káló, Bozik, Lakatos, Ruszó, Frecskó, Fábián cserejátékosok: Kovács, Pásztor, Lévai Kócsi József: Két ellentétes félidõt játszottunk. Az elsõ játékrészben a hazaiak 3 kapura lövésbõl 3 gólt tudtak szerzeni. A 2. játékrészben hamar egyenlíteni tudtunk, ám a gyõzelmet már nem tudtuk megszerezni.