U-21: Vereség a rangadón

Szabó János csapata pont nélkül maradt

Szabó János beszámolója a mérkõzésrõl: Az elsõ félidõben a jó néhány kihagyott ziccerünk után ill. Tóth A. bravúrjainak köszönhetõen a második félidõben törvényszerûen büntetett a sors ill. büntettük saját magunkat! Az 50. percben elsõ kapott gólunknál Meskó és Szemere B. kommunikációs zavarából, ritkán látható baki után a nevetõ 3., Kádas guríthatta könnyedén a labdát az üres kapuba 1-0. A 70 percben kapu elé élesen belõtt oldal szabadrúgásunkra a védõket megelõzve érkezett Szemere B. és perdített a hálóba 1-1. A 74 percben 11-est ítélt a játékvezetõ a hazaiak javára. Szemere B. ütemtelenül lépett oda a 16-on belül Dávidnak, a megítélt büntetõt a sértett értékesítette, így kialakult a végeredmény 2-1, a hazai csapat javára. ....ugyanilyen szabálytalanság miatt az elsõ félidõben néma maradt a spori sípja, amikor Szverenkot vágták fel hátulról! KBSC FC - Putnok FC 2-1 (0-0) gólszerzõ: Szemere B. Putnok FC: Meskó, Vass (Juhász 46'), Szemere B., Tóth Sz., Szemere N., Lengyel (Kakuk 75'), Bogdan, Bedea, Veják (Goda 87'), Szverenko, Makó (Strekáf 46') Szabó János: A beharangozóban is említettem, hogy az ilyen rangadón csak az a csapat múlhatja felül a másikat amelyik koncentráltabb! A mai napon ez hiányzott elöl és hátul, tárcán kínáltuk a lehetõséget az ellenfélnek a gyõzelemhez! Ziccereink értékesítéséhez higgadtabb döntésekre lett volna szükség! Két óriási védelmi hibánk megpecsételte a 3 pont sorsát!