U-17: Gyõzelem a rangadón

Kócsi József csapata jól gyõzelemmel távozott Kazincbarcikáról!

Nem indult jól a mérkõzés U-17-es csapatunk számára, hiszen már a 7. percben megszerezte a vezetést a hazai alakulat. Kócsi József csapata azonban hamar magára talált, a 11. percben elõbb egyenlített Bozik Raul jóvoltából, majd a 16. percben Fábián Bence találatával már a vezetést is megszerezte. A 2. játékrészt jól kezdte a csapat, már a 47. percben sikerült növelni az elõny, Somogyi Martin szerezte az újabb találatot. A kegyelemdöfést Fábián Bence adta meg, a 66. minutumban kialakítva a 4-1-es végeredményt. KBSC FC - Sajóvölgye Focisuli 1-4 (1-2) gólszerzõ: Fábián (2), Bozik, Somogyi SVF SE: Polónyi, Marczis, Dányi, Somogyi (Káló 60'), Lakatos (Sándor Á. 65'), Bozik (kovács D. 50'), Dócs, Jónyer (Frecskó 52'), Ruszó (Kondás 68'), Nestián, Fábián Kócsi József: Gratulálok a csapatnak a sikeres szezonkezdethez. Nem volt végig egyenletesen jó a játékunk, ennek ellenére végig kézben tartottuk a találkozót. Kulcsfontosságú volt, hogy sikerült hamar egyenlítenünk, és megfordítanunk a mérkõzést!