NB I: Egy gyõzelem - egy vereség

U-14-eseink gyõztek, U-15-öseink sajnos kikaptak

Ma délelõtt a Bozsik Akadémia csapatai látogattak Múcsonyba. Nem ígérkezett könnyû mérkõzésnek egyik összecsapás sem. Az elsõ mérkõzésen 11:00-s kezdettel az U-15-ös csapatunk lépett pályára. Zsiga Gyuláéknak volt mit törleszteni, hiszen az õsszel csúnya vereségbe szaladtak bele Nyíregyházán. A 11. percben a vendégek szereztek vezetést, ám a félidõ vége elõtt Lippai Máténak sikerült az egalizálás. A 2. játékrészben hiába dolgozott ki több lehetõséget csapatunk, mégis a vendégeknek sikerült megszerezniük a gyõztes gólt. U-15: Sajóvölgye Focisuli - Bozsik akadémia 1-2 (1-1) SVF SE: Albók, Varga, Csabai, Ruszó, Lázár, Sándor, Czagány, Hevesi, Tóth, Lippai, Horváth cserék: Lengyel, Madarasi, Gellérfi, Székely, Pintér, Palkó vezetõedzõ: Zsiga Gyula Zsiga Gyula: A játék képe alapján megnyerhettük volna a találkozót. Elõl és hátul is sokat hibáztunk, 1-1-nél két ziccert is elpuskáztunk, az ellenfél pedig kihasználta védelmi megingásainkat. U-14-es csapatunknak sikerült megszerezni a gyõzelmet. Koszta Péter csapata 2 gólt szerzett a találkozó, egyet-egyet mindkét játékrészben. A 38. percben Takács Tamás szerzett vezetést csapatunknak, majd a 70. percben Horváth Róbert állította be a végeredményt. U-14: Sajóvölgye Focisuli - Bozsik Akadémia 2-0 (1-0) SVF SE: Fehér, Takács, Gulácsi, Pogonyi, Dávid, Barna, Vécsei, Horváth R., Márián, Farkas, Haroune cserék: Holló Á., Horváth E., Demeter, Holló S.