U-17: Gyõzelem a Bódvaszilas U-19 ellen

A félidõben még a vendégek vezettek!

Kócsi József legénysége a 2. félidõben fordította meg a mérkõzést. Sajóvölgye Focisuli U17 – Bódvaszilas U19 3:2 (1:2) gólszerzõk: Fábián (2), Bozik Raul Polónyi -Pásztor, Sándor Á, Kondás, Dócs- Szinal, Lakatos, Ruszó G., Nagy T.- Fábián, Somogyi Csere: Bozik, Kovács D., Marczis, Jónás Kócsi József értékelése: Második elõkészületi mérkõzésünk, ahol sok hiányzónk volt. Most is betegség, sérülés miatt maradtak távol játékosaink. A mérkõzés során oda – vissza cserékkel oldottuk meg, hogy mindenki legalább 60 perc játéklehetõséget kapjon. Sajnos az 5. percben Nagy Tamás megsérült. Ellenfelünk a mérkõzés elején (20 perc) jól használta ki fizikai fölényét, letámadta csapatunkat, s kétgólos elõnyt szerzett. Ezt követõen fokozatosan megértettük, és jól alkalmaztuk a labdakihozataloknál az 1-2-3 érintésszámot, amivel egyre többször sikerült a védelmük mögé kerülni. Sok helyzetet dolgoztunk ki, ziccereinknek is csak töredékét használtuk ki, Fábián és Bozik góljaival megnyertük a mérkõzést. Összességében jól szolgálta a mérkõzés a csapat felkészülését. A fõ feladatokat védekezésben és támadásoknál is megvalósítottuk. Egyénileg is igyekeztek a srácok több poszton megfelelni az elvárásoknak. Sok hiba csúszott a játékunkba, ezeket folyamatosan ki kell javítani. Gratulálok minden játékosnak, hiszen a nehéz idõjárás ellenére is nagy odafigyeléssel tette a dolgát.