U-21: Gyõzelem az Ózd ellen!

A havazás ellenére kitûnõen elõkészített pályán játszhattunk ismét.

Szabó János értékelése a mérkõzésrõl: Az elsõ félidõben akadozott az összjátékunk, mert néhány játékosom mindent elkövetett azért, hogy a társak és a sûrû hópelyhek elöl eldugja a labdát! Ez hozta magával törvényszerûen azt is, hogy mind védekezésben, mind pedig támadásban bosszantó hibákat is vétettünk. Szép fejes góllal szereztünk vezetést, de ez sem nyugtatta meg a csapatomat, hogy Szemere N. labdáját Vova csúsztatta elegánsan a hálóba 1-0. A második félidõben pályára lépõ játékosaimat viszont maximális dicséret illeti, mert teljesen megváltoztatták a sok mozgásos, 1-2 érintõs játékukkal a játék képét, ill. szép góljaikkal a mérkõzés hangulatát. Elõbb Veják L. lõtt 16 m-rõl ritkán látható szép mozdulattal egy szép gólt, majd a villámgyors Zsámbok egy csellel becsapta védõjét, és pontosan játszott vissza Vejáknak, aki higgadtan helyezett 9 m-rõl a kapu jobb oldalába, 3-0. Ismét egy szép akció végén Veják L.- Makó B. volt a labda útja, utóbbi a kifutó kapus mellet egy csellel még elhúzta a labdát, és azután helyezett a jobb alsó sarokba, 4-0. Formás támadásokat vezettünk, de az ellenfelünk is igyekezett a maximumot kihozni a lehetõségeibõl, így egy kontratámadásuk végén megszerezték a szépítõ góljukat, 4-1. Nagyon hasznos mérkõzést játszottunk a szervezetten játszó Ózd ellen, van néhány dolog amit gyorsan le kell tisztáznom 1-2 játékossal, hiszen ez csapatjáték, és komoly céljaink vannak, amit senki sem vehet félvállról!