Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Vécsei Bálint - NSO interjú

Vécsei - Galatasaray?

A korábban Kazincbarcikáról induló fiatallal a nemzetisport.hu készített interjút. A futballistának korábban nevelõedzõje volt két - jelenleg az egyesületünk kötelékébe tartozó - remek edzõ, Sándor Zoltán és Czirle Zsolt is. Bálint január elején a Galatasaray csapatánál volt próbajátékon, ahol nagyon jó benyomást tett a Roberto Mancini vezette edzõi stábra. A török sztárklubban futballozik többek között Didier Drogba és Wesley Sneijder is, akik a jelenlegi labdarúgás meghatározó egyéniségei. A török klub január végéig dönt Bálint szerzõdtetésérõl. Egyesületünk sok sikert kíván Bálintnak, ha sikerül megegyeznie a BL-ben legjobb 16 közé jutó csapattal. http://www.nemzetisport.hu/nsotv_labdarugas/vecsei-magyar-futballista-potom-osszegert-hosszutavu-perspektivaval-2308765 (kép: rangado.hu és nb1.hu)

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: