FC Tiszaújváros - Sajóvölgye 0-2

Mindkét csapatunk gyõzedelmeskedett a borsodi rangadón!

U-17-es csapatunk a félidõben még 0-0-ra állt, ám a 2. játékrészben 15 perc alatt sikerült 3 gólt szerezni, amivel a hazaiak csak 1 góllal tudtak válaszolni. Véget ért az õszi szezon, csapatunk 4. helyen zárt, 7 pont hátránnyal az éllovas mögött. NB II. Észak-keleti csoport 15. forduló FC Tiszaújváros - Sajóvölgye Focisuli 1-3 (0-0) SVF SE: Polónyi - Marczis, Dányi, Somogyi (Mata 77'), Lakatos (Bicskey 50') - Sándor Á. (Kondás 75'), Dócs, Frecskó (Demeter 66'), Nagy T. (Bozik 57') - Nestián, Fábián vezetõedzõ: Kócsi József U-21-es csapatunk mindkét félidõben szerzett 1-1 gólt, így magabiztosan nyert a Tiszaújváros otthonában. Szabó János csapata a 3. fordulóban vesztett utoljára pontot, ezután 12 meccsen 100%-os teljesítményt nyújtott, így a tabella legfelsõ fokán vonulhatnak pihenõre a játékosok. NB II. Észak-keleti csoport 15. forduló FC Tiszaújváros - Putnok FC 0-2 (0-1) Putnok FC: Meskó - Juhász, Zimmermann, Komlóssy, Goda - Lengyel, Tarczali (Lucas 83'), Strefák, Veják - Szverenko, Makó (Zsámbok 60') gólszerzõ: Szverenko, Lengyel vezetõedzõ: Szabó János