Eger-SVF 1-1

NB I-es csapataink 1 gyõzelemmel és 1 vereséggel zárták az egri túrát!

Szabó István csapatának sajnos nem sikerült pontot szerezni az Eger elleni meccsen. A 17. percben még sikerült megszerezni a vezetést Lázár révén, ám még ebben a játékrészben fordított a hazai csapat. A 2. játékrészben már nem változott az eredmény- NB I. Keleti csoport 14.forduló Egri FC - Sajóvölgye Focisuli SE 2-1 (2-1) SVF SE: Németh - Székely, Molnár, Tóth, Gellérfi (Pintér 45') - Varga (Dudás 27'), Czagány, Sándor, Lázár - Ruszó, Hevesi vezetõedzõ: Szabó István Szabó István: Úgy gondolom, hogy a fiúk nem bírják még azt a fajta terhelést, amit a heti 3 mérkõzés jelent. Remélem az utolsó meccsen sikerül gyõzelemmel pihenõre mennünk, hogy aztán a téli szünetben kijavítsuk majd a hibákat egy jó alapozással. U-14-es csapatunk Dávid Tihamér révén már az 1. félidõben eldöntötte a 3 pont sorsát. NB I. Keleti csoport 14. forduló Egri FC - Sajóvölgye Focisuli 0-2 (0-2) SVF SE: Némedi (Demeter 79') - Fehér, Takács (Holló Á. 63'), Farkas, Pogonyi (Kónya 63') - Dávid, Barna (Holló S. 39'), Gulyás, Vécsei - Engelhardt (Haroune 43'), Márián vezetõedzõ: Koszta Péter Koszta Péter: 22 ponttal zártuk ezt a félévet. Azt gondolom, hogy egy újonctól ez jó teljesítmény. 8.-tól már nem lehetünk rosszabbak. Ez a meccs is nyerhetõnek tûnt meccs elõtt, jobban is játszottunk, az ellenfél csak pontrúgásokból tudott veszélyeztetni. Összességében megérdemelt a gyõzelmünk.