U-14: Nem sikerült itthon tartani a 3 pontot!

Koszta Péter tanítványai vereséget szenvedtek

Gyorsan vezetést szerzett a vendég csapat, már a 4. percben 1-0 volt az eredmény. A 12. és 22. percben újabb gólokat szerzett a vendég csapat, így nehéz helyzetbe kerültek Koszta Péter fiai. A 2. félidõ elején viszonylag gyorsan sikerült szépíteni, ám az 55. percben újra 3 gólra növelték az elõnyüket a vendégek. Sajóvölgye Focisuli - Szolnoki MÁV 1-4 (0-3) SVF SE: Némedi (Demeter 75') - Barna (Holló S. 59'), Takács, Márián (Farkas 46'), Pogonyi - Dávid, Fehér (Kocsis 64'), Gulyás, Vécsei - Engelhardt, Haroune (Holló Á. 46') vezetõedzõ: Koszta Péter Koszta Péter: Az elsõ félidõben 20 perc alatt 3 gólos hátrányba kerültünk. Nagy hibákat követtünk el védekezésben, amit az ellenfél kihasznált. A 2. félidõ elején sikerült hamar gólt szerezni, bíztam benne, hogy szorossá tudjuk tenni a mérkõzést, de egy szöglet után egy elkerülhetõ góllal az ellenfél bebiztosította gyõzelmét.