Jó hangulatú felkészülési tornát rendeztünk Múcsonyban

Három csapat részvételével körmérkõzéses felkészülési tornát rendeztünk a 2001-es korosztály számára.

Pályaméret: két 16-os között, kapuméret: 5x2 méter, játékidõ: 2x20 perc. Mindhárom csapat ügyesen ötletesen focizott, szoros mérkõzéseket játszottak a gyerekek. Csapatunk két döntetlent játszott. A Cigánd ellen az elsõ félidõben gyengébben teljesítettünk és hátrányba is kerültünk de a második félidõben rendeztük a sorokat, fölényben játszottunk, kiegyenlítettünk de nem sikerült a gyõztes gólt megszerezni. A KBSC ellen nyomasztó mezõnyfölény, több kialakított ziccer jellemezte játékunkat de sajnos a kapu elõtti határozatlanság miatt elmaradt a gyõzelem. Igazán nem is az eredmény hanem a játék kapott ma fõszerepet köszönet érte a Cigánd és a KBSC csapatainak akik eljöttek hozzánk ezen a vasárnap délelõttön. Eredmények: SVF SE – Cigánd 1:1 SVF SE – KBSC 0:0 Cigánd – KBSC 2:1