Regionális bajnokság: Szoros mérkõzésen kaptunk ki Diósgyõrben.

U-13-as "B" csapatunk sok helyzetet hagyott ki, ami megbosszulta magát!

Diósgyõr - SVF SE "B" 2-1 (1-0) G: Csóti Szombat délelõtt Diósgyõrben vendégszerepelt U-13-as "B" csapatunk, akik Béres Csaba irányításával a Regionális Bajnokságban edzõdnek. A stadion mögötti mûfüves pályán vette kezdetét a meccs, ami kiegyenlített mezõnyjátékkal és egy Sajóvölgye helyzettel kezdõdött. Nem folytatódott azonban jól, hiszen a 15.percben egy ártatlan szituáció után megszerezte a vezetést a hazai csapat, ami addig nem volt benne a játék képében. Ez kicsit megfogta a mieinket és mezõnyben jobban játszott a Diósgyõr, ám ez igazi nagy helyzetekben nem nyilvánult meg. A félidõ végén aztán két óriási ziccert hagyott ki csapatunk, egy ízben a hazai kapus mentett, másodszor pedig Ruszó Dávid hibázott közelrõl. A második játékrészben is kiegyenlített harc folyt a pályán, ott egy távoli bomba, itt egy újabb elpuskázott Ruszó helyzet. Pár perc elteltével aztán egy egyéni akció végén ismét betalált a miskolci csapat, kettõre növelve ezzel a hazai elõnyt. Bosszantó volt ez, hiszen egy kiegyenlített találkozón kerültünk hátrányba és pár kecsegtetõ helyzetet is elhibáztak támadóink. A folytatásban is harcolt becsülettel a csapat, a lefújás elõtt nem sokkal, aztán Csóti robbant be egy jól elvégzett szögletre és szép mozdulattal fejelt a hálóba, egyenlíteni azonban nem sikerült. Egy döntetlenszagú meccsen tehát egy gólos vereséget szenvedtek fiaink, de a mérkõzés bizonyos szakaszaiban jó teljesítményt nyújtott a csapat, ebbõl pedig lehet építkezni.