Nem kegyelmezett U-13-as csapatunk!

NBII-es bajnoki mérkõzés: SVF SE - Ózd 7-0 (5-0)

Márián (Németh) - Csabai (Csóti), Ruszó B., Dudás D., Lázár (Nazareczki) - Czagány, Hauberger (Engelhardt), Pogonyi, Tóth J. (Horváth G.), Takács - Putnoki (Vécsei) Edzõ: Kovács Roland G: Pogonyi (2), Engelhardt (2), Ruszó, Lázár, Tóth J. A múlt heti szerencsétlen diósgyõri kiruccanás után csapatunk mindenképpen javítani akart és a gyõzelem szándékával lépett pályára Múcsonyban. Hamar jelezték is a srácok, hogy ezen a napon nem akarnak sok kétséget hagyni a találkozó végkimenetelét illetõen. Azonnal támadásba lendült a csapat és a 8.percben Pogonyi révén a vezetést is megszerezte! Az ózdiak igyekeztek váltani, ám a jól záró középpályás sorunkat csak elvétve tudták átjátszani, így kis túlzással egykapuzással telt az elsõ félidõ. Ennek számszerû eredménye is volt, ugyanis a szünetig még négyszer zörgettük meg a vendégek hálóját. A második játékrészben Kovács mester sokat cserélt továbbra is sokpasszos támadójátékot kért a gyerekektõl, amit sikerült is megvalósítani. A csereként beállt Engelhardt hamar jelezte, hogy szeretné meghálálni a bizalmat és egy szép támadás végén növelte csapatunk elõnyét, de még örömtelibb ennél az, hogy a fiúk továbbra is uralták a meccset. Szép támadások és magabiztos védekezés jellemezte csapatunkat és egy újabb góllal a 7-0ás végeredmény kialakult, ami a látottak alapján teljesen megérdemelt! Kovács Roland: Jól játszottak a gyerekek és ilyen arányban is megérdemelt a gyõzelmünk! Örülök, hogy minden játékosomnak sok játékpercet tudtam adni és megelégedésemre mindenki élt a lehetõséggel.