Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Befejezõdött a "Tornák-hete"!

Nagyszerûen sikerült az egyesületünk által szervezett tornasorozat!

Tegnap végetért a "tornák hete" rendezvényünk! Hagyományteremtõ szándékkal rendeztük meg területekre osztva saját játékosainknak a tornasorozatot. Az edzõkollégák által kiválaszott gyerekek 5 korosztályban szerepeltek a tornákon. Hétfõn a 2005-ösök, kedden a 2002-esek, szerdán a 2003-asok, csütörtökön a 2001-esek, pénteken a 2004-esek játszottak. Sok ügyes kissrác, jó hangulat és ami a legfontosabb a játék öröme jellemezte minitornáinkat. Köszönjük valamennyi edzõkolléga aktiv közremûködését és szervezõmunkáját. Szendrõi körzetbõl Szkiba Gábor, Sajóbábonyi körzetbõl Offenbecker József, Tóth István és Sipos László, Sajószentpéteri körzetbõl Soltész Imre és Kocsi Zoltán, Kazincbarcikai körzetbõl Barna Imre, Zabos Attila, Odrobéna Péter és Szabó István, valamint a Putnoki körzetbõl Koszta Péter, Zimányi Ádám, Sápi József és Szakonyi Zsolt választotta ki és hozta el a gyerekeket a különbözõ korosztályokban. A tornákat Kádár Zsolt és Sándor Zoltán szervezte és bonyolította le zökkenõmentesen. Minden torna végén röviden értékeltük a látottakat és minden résztvevõ gyermek kis ajándékot kapott egyesületünktõl. Öröm volt látni a sok lelkes és ügyes focipalántát! A héten mintegy 200 gyermeket mozgattunk meg, biztosítottunk számukra játéklehetõséget. Kollégáink felmérhették hol tartanak játékosaik, miben kell elõrelépni a jövõben. Ezen tornasorozatot havi rendszerességgel szeretnénk megismételni.

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: