Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Videoton Puskás Akadémia - Real Madrid mérkõzésen járt küldöttségünk!

2012. április 7-én a Felcsúton a Puskás Akadémián járt delegációnk.

A PFLA vezetõinek meghívására klubunk edzõi és néhány játékosa tett látogatást Magyarország legszínvonalasabb labdarúgó akadémiáján. Az európai hírnévre szert tevõ Puskás-Suzuki kupa keretein belül rendezendõ Videoton Puskás Akadémia – Real Madrid U-17-es mérkõzést tekintettük meg. Természetesen ezt összekötöttük a létesítmény bejárásával, megismerésével. Mind az edzõkollégáknak, mind a gyerekeknek nagy élményt jelentett ez a nap. Fantasztikus létesítmény, a kitûnõ talajú füves és mûfüves pályák sora, valamennyi villanyvilágítással, a különbözõ egyéni képzést segítõ technikai pályák, a kollégium, étkezõ, orvosi szoba, kondícionáló terem. Természetesen minden létesítmény a legmodernebb színvonalon. A mérkõzés is maradandó élményt jelentett. Mindkét csapat férfiasan játszott, szép technikai megoldások, tökéletes technikai, fizikai állapotban lévõ játékosok, változatos taktikai repertoár. Igazi szakmai csemege volt a mérkõzés. A végeredmény 2:2 lett. Mint azt ma már tudjuk ez az eredmény elég volt a döntõbe jutáshoz a hazai csapatnak. Biztató a magyar foci jövõjét nézve, hogy ebben az erõs nemzetközi mezõnyben (Panathinaikosz, Austria Wien, Hagi Akadémia, Real Madrid) a döntõt a két hazai csapat a Budapest Honvéd és a Videoton Puskás Akadémia vívja. Nagyon sok egykori kiváló futballista, és neves személyiség is a helyszínen tekintette meg a mérkõzést a dísztribünrõl ahol klubunk elnöke Negrutz Ágoston és szakmai igazgatónk Kádár Zsolt is helyet foglalhatott. A teljesség igénye nélkül: jelen volt a mérkõzésen Orbán Viktor miniszterelnök úr, Mészáros Lõrinc Felcsút polgármestere a PFLA elnöke, Gellei Imre a PFLA szakmai igazgatója, Ifj. Tajti József a PFLA operatív igazgatója, Nyilasi Tibor az MLSZ szakmai igazgatója, Berzi Sándor az MLSZ alelnöke, Garancsi István a Videoton FC tulajdonosa, George F. Hemingway a Budapest Honvéd tulajdonosa, Mészöly Kálmán, Mészöly Géza, Dunai Antal, Garaba Imre, Bognár György és Tuboly Frigyes is. A mérkõzés után közös képeket készíthettünk Orbán Viktor miniszterelnök úrral, Nyilasi Tiborral és Gellei Imrével is. Mindannyian örömmel fogadták kis csapatunkat és készségesen álltak rendelkezésünkre. Delegációnkat elkísérte a Putnok TV így hamarosan egy igencsak tartalmas kisfilmet is láthatnak honlapunk látogatói. Ebben a kisfilmben hallhatjuk majd Nyilasi Tibornak a Magyar Labdarúgó Szövetség szakmai igazgatójának nyilatkozatát is a Sajóvölgye Focisuliról. Mivel a Puskás Akadémiával szorosabbra fûztük a kapcsolatot, a korábban általunk sikeresen megszervezett szakmai napok után most mi tettünk látogatást Felcsúton. Szeretnénk játékosainkat, csapatainkat eljuttatni az Akadémiára. Edzõmérkõzéseken, edzéseken, felméréseken részt venni. Természetesen azt is szeretnénk, hogy játékosaink láthassák milyen nagyszerû helyre kerülhetnek ha megfelelõ szorgalommal, alázattal viseltetnek a labdarúgás iránt. A PFLA kiemelten segíti a nálunk folyó munkát, hiszen a mi térségünk eléggé hátrányos helyzetû és a gyerekeknek a labdarúgás egy kiugrási lehetõséget jelent életükben. Ráadásul országos szinten is kiemelkedõ gyereklétszámmal dolgozunk hiszen mára már 711 igazolt játékosunkkal 36 edzõ foglalkozik! Természetesen nem lesz mindenki NB 1-es vagy válogatott játékos de a Sajóvölgye Focisuli próbál olyan szakmai munkát végeztetni edzõivel ami által mindenki örömét lelhesse a labdarúgásban, valamint a gyerekek fejlõdése töretlen lehessen. Mostani delegációnk tagjai voltak: Negrutz Ágoston elnök, Kádár Zsolt szakmai igazgató, Sándor Zoltán koordinátor, Knopp Richárd intézményi hálózat vezetõ, Béres Csaba edzõ, Szakonyi Zsolt edzõ, Szabó István edzõ valamint 8 játékosunk különbözõ korosztályainkból. Két impozáns kisbuszunkkal szép egyen szerelésben büszkén képviseltük a Sajóvölgye Focisulit!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: