Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Kitûnõ hangulat, sok tehetséges kissrác az U-7-es Kupán!

Rimaszombati gyõzelemmel zárult a torna.

Hat csapat részvételével körmérkõzéses lebonyolítással újabb teremtornát rendezett a Sajóvölgye Focisuli. Ezúttal az U-7-es korosztály csapatai mérkõzhettek meg egymással. Öröm volt látni a sok lelkes és tehetséges gyereket, akik jó hangulatú meccseket játszottak a szülõk fergeteges biztatása mellet. Ebben a korban a fõ cél a játék és úgy gondolom a gyerekek kiélvezhették a mérkõzéseknek minden percét. A mezõny nagyon hasonló képességû csapatokból állt, mi sem jelzi ezt jobban mint az a tény, hogy az utolsó mérkõzés végéig kérdéses volt, hogy ki végez az elsõ és ki az ötödik helyen. Egyesületünk két csapatot indított akik most vehették fel elõször klubunk új szerelését amivel mindenki nagyon elégedett volt. A gyerekek több alközpontból jöttek össze köszönhetõen kollégáink lelkes munkájának. Megállapítható, hogy nagyon szervezett, komoly munkát kell a srácokba belefektetni és néhány év múlva igazán jó játékosokká válhatnak sok örömet szerezve önmaguknak, szüleiknek, edzõiknek és a szurkolóknak. Focisulink újra nagyon szép díjakkal jutalmazta a legjobbakat. Lássuk a „Sajóvölgye Kupa 2012” végeredményét az U-7-es korosztályban: 1. Rimaszombat 9 pont 6:2 gólarány edzõ: Balog István 2. DVTK 9 pont 2:0 gólarány edzõ: Füstös József 3. SVF SE „B” 7 pont 4:2 gólarány edzõ: Szakonyi Zsolt 4. SVF SE „A” 7 pont 4:3 gólarány edzõ: Zabos Attila 5. Ózdi FC 6 pont 3:3 gólarány edzõ: Halmai Csaba 6. KBSC 1 pont 1:10 gólarány edzõ: Erdei János Csapatok legjobbjai az edzõk által kiválasztva: Rimaszombat: Hizsnyan Bálint DVTK: Porkoláb Botond András SVF SE „B”: Gere Dániel SVF SE „A”: Dobrosi Attila Ózdi FC: Szakács Patrik KBSC: Papp Máté A torna különdíjasai: Legjobb kapus: Lõrincz László DVTK Gólkirály: Filipiak Lucas Rimaszombat Legjobb mezõnyjátékos: Sipos Zsombor SVF SE „A” Legeredményesebb edzõ: Balog István Rimaszombat Köszönet a torna megszervezéséért és zökkenõmentes lebonyolításáért a Sajóvölgye Focisuli edzõinek, vezetõinek Kádár Zsoltnak, Sándor Zoltánnak, Knopp Richárdnak, Szakonyi Zsoltnak, Koszta Péternek, Zabos Attilának, Czirle Zsoltnak és Odrobéna Péternek. Nincs megállás jövõ hét végén március 4-én 9.00 órától a 2002-es korosztálynak rendezünk tornát szintén Putnokon a városi sportcsarnokban. Hívunk és várunk mindenkit, jöjjenek ki megnézni, érdemes!

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: