U-13: Nagyszerû gyõzelem az MVSC ellen! MVSC - Sajóvölgye 'B' 0-4 (0-1)

Soltész Imre tanítványai remek teljesítményt nyújtva, magabiztosan nyerték a megyei I-es bajnokit!

SVF SE 'B': Hudi Máté (Márián Dániel) 36 ' - Hegedûs Marcell , Dudás Dávid , Csabai Máté , Sándor Bence (Soltész Ábel) 36'- Szabó Máté, Lõrincz Gábor, Antal Ignác, Váradi Attila - Horváth Gergõ, Gulyás Kristóf Edzõ: Soltész Imre Napfényes, szép õszi idõben kezdõdött a mérkõzés! Már az elsõ öt percben két nagyszerû akció bizonyította. hogy ezen a mérkõzésen az MVSC ellen van keresnivalónk. A mezõfölény azonban, csak nem sokkal az elsõ félidõ lefújása elõtt hozott eredményt. Egy buktatás miatt megítélt szabadrúgást, Horváth Gergõ 18méterrõl a sorfal felett a léc alá csavart, amivel megszerezte csapatunk a vezetést. A második játékrész is a mieinkrõl szólt és a 47.percben ismét Horváth Gergõ villant, aki egy jó ütemû kiugratás után a kapussal került szembe, majd elegánsan gurított a hazaiak kapujába. 2-0 után sem változott sokat a játék képe, sõt a srácok rövid idõ alatt megduplázták az elõnyt! Elõbb Csabai Máté talált a hálóba egy remek csel után, majd Váradi Attila indult meg a bal szélen és három védõt is kicselezve lõtt szépségdíjas gólt a kapu jobb oldalába, beállítva ezzel a végeredményt. G: Horváth G (2), Csabai, Váradi jók:Hegedûs Marcell, Dudás Dávid, Csabai Máté, Szabó Máté, Lõrincz Gábor, Váradi Attila, Horváth Gergõ és Gulyás Kristóf Soltész Imre: A mérkõzést az elsõ perctõl irányító csapatom megérdemelten szerezte meg a három pontot , a gólarány is reális !