Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Elek Ákos lett klubunk sportigazgatója!

Utánpótlás központunk 2017 óta Elek Ákos nevét viseli. Már ekkor beszéltünk arról, hogy tudatosan készül a futballvezetői pályára, nemrégiben 2023-ban elvégezte az MLSZ sportigazgatói képzését, valamint A-licenszes edzői képesítéssel is rendelkezik. Első szerepvállalása szakmai tanácsadóként Pécsett volt, 2022 őszétől, 2023 nyaráig. Nagy öröm számunkra, hogy vele sikerült megerősíteni a stábunkat, feladata lesz, mivel ő Budapesten él, egyesületünk képviselete az országos fórumokon, elsősorban a Magyar Labdarúgó-szövetségben. Ezen kívül heti két-három alkalommal itt lesz nálunk, becsatlakozik az úgynevezett talent képzésbe, ahol a legtehetségesebb utánpótlás-játékosainknak tartunk külön foglalkozásokat. Ennek a szakmai programját Kriston István képzési igazgatóval közösen állítják össze, és végeztetik el a játékosokkal, vagyis aktív edzéseket is fog tartani. Mindemellett ittléte alatt aktív szereplője lesz az adminisztratív és szervezési feladatoknak


„Zsolttal több mint két évtizede ismerjük egymást, ifjúsági koromtól kezdve edzőm volt, majd ő épített be Kazincbarcikán a felnőttcsapatba – fogalmazott az új feladata kapcsán Elek Ákos. – A focisuli fejlődését, indulását akkor is végigkövettem, amikor aktív játékos voltam, és mivel Zsoltról a futballról alkotott filozófiánk teljes mértékben megegyezik, nagyon várom a közös munkát. Az alakulás óta óriási fejlődésen ment keresztül a Sajóvölgye Focisuli, közel 30 fős a szakmai stáb – akik közül sokan magas szintű edzői végzettséggel rendelkeznek –, de összesen ötvenhatan dolgoznak a szervezetnél. Ebben részt venni számomra rendkívül nagy felelősséggel bír, és a saját szakmai fejlődésemet is segítheti. Nagy büszkeség számomra, hogy most már nemcsak a nevemet adhatom a putnoki tehetségközponthoz, hanem ezentúl nagyobb szerepet is vállalok a focisuli életében.”

2024-02-21 Ákos ST_2315.jpg

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: