U16-os korosztályunk a téli felkészülés utolsó szakaszában a DVTK női labdarúgó csapata ellen játszott edzőmérkőzést.

SAJÓVÖLGYE U16 – DVTK NŐI 9:0 (6:0)
Putnok, 2023.02.15 18:00

Sajóvölgye: Stolec, Bochkor, Shuba, Szlifka, Beső, Féder, Boros, Angyal, Orosz, Hankó, Ganyi,
Cs: Sherehi, Czékus, Sípos, Juhász, Hosszúréti, Bodó, Soltész, Hanász

Kalász Gábor: Nagyon hasznos találkozón vagyunk túl. Játékban megint sikerült kicsit előre lépnünk, csapatként és egyénileg is egész jó teljesítményt nyújtottunk. Egyre több dolgot látunk viszont a hét közben gyakoroltakból. Jövő hét végén már bajnoki mérkőzést játszunk. A tervezett dolgokat sikerült elvégeznünk, nagyon jól dolgoznak a srácok, készen állunk. További sok sikert a DVTK-nak

Múcsonyi központunkban U14-es és U13-as csapataink az MVSI ellen mérkőztek meg.

Az U14-esek az MVSI U15-ös korosztályát fogadta. A mérkőzés első harmadában ugyan sikerült irányítania Kovács Roland együttesének a játékot és nyomás alatt tartották a vendégeket, ám a miskolciak gyorsaságával és fizikális fölényével végül nem tudták felvenni a versenyt.

SAJÓVÖLGYE U14 – MVSI U15 0:5
Múcsony, 2023.02.19 10:00

Sajóvölgye: Bencső B., Sivák M., Herbák M., Kacsándi O., Dostal D., Lakatos D., Kerekes B., Darabos R., Lakatos R., Beregszászi F., Ruszó R., Angyal D., Kubinyecz I., Jónyer P., Juhász B., Dudás B.

SAJÓVÖLGYE U13 – MVSI U13 0:1
Múcsony, 2023.02.19 12:00

Sajóvölgye:
1.Félidő: Kiss M. - Bereznai V., Vanyó B., Kuchta D. - Angyal D., Viszóczki O. -Nyíri B., Dancs B., Bumbera K.
2. félidő: Stubna N.- Jancsurák L., Vanyó B., Verebélyi N. - Horváth B., Rakaczki J. - Mata V., Tamás P., Bodnár A.

Kiser László: Kiegyenlített, küzdelmes mérkőzést játszottunk az MVSI ellen. Sajnos a támadó játékunk az egész mérkőzésen rendkívül pontatlan és ötlettelen volt, a fegyelmezetten és szervezetten játszó vendégek védelmét képtelenek voltunk feltörni. Ezen mindenképpen javítanunk kell a bajnoki rajtig.

U8-as csapatunk az elmúlt héten két felkészülési mérkőzést is játszott Putnokon az Elek Ákos Központ műfüves csarnokában

Kedden a Mezőkövesd U8 volt a vendégünk. A keretből 19-en vettek részt, így két csapatot alakítottunk ki. A három csapat körmérkőzést játszott a műfüves csarnokban másfél órán keresztül.

Szombaton az Eger hasonló korosztálya volt az ellenfél, ezen a meccsen 12-en vettek részt. 3x20 perces mérkőzés és egymás közötti játék is szerepelt a programban.

Mindkét alkalom kiváló lehetőséget biztosított a gyerekeknek, az edzéseken tanultak alkalmazására mérkőzésen. A mérkőzések végig izgalmasan teltek. Sok szerelés, labdavezetés, cselek, lövések, védések és gólok színesítették. Sok-sok tapasztalatot szereztek. Jól szolgálta a fejlődésüket. Gratulálok minden gyereknek! Köszönöm a kollégák és a szülők segítségét!

Köszönjük Mezőkövesd és Eger Tehetség Központ csapatainak, hogy ellátogattak hozzánk! Mindkét csapattól kaptunk meghívót, így a közeljövőben majd mi utazunk Mezőkövesdre és Egerbe is.

Vasárnapra is jutott két edzőmérkőzés, Múcsonyban az U12-esek Felsőzsolcát fogadták, míg U11-es csapatunk Egerben mérkőzött meg.

SAJÓVÖLGYE U12 – BTE FELSŐZSOLCA U12 4:1
Múcsony, 2023.02.19. 11:00

Gólszerzők: Szigeti Zalán (2), Farkas Zalán, Vermes János

Sajóvölgye: Cziránku Kristóf, Farkas Zalán, Grégász Leonidász, Holczman Hunor, Ivancsó Milán, Kovács Benedek, Körmendi Gergő, Nagy Hunor, Papp Csongor, Spisák Balázs, Száraz Antal Nikosz, Szigeti Zalán, Uher Marcell, Vermes János.

Nagy Attila: Jó iramú mérkőzést játszottunk. Labdabirtoklás területén fejlődés mutatkozott. Góljaink mellett több helyzetet is sikerült kidolgozni. A látottak alapján dicséret illeti a játékosokat.

EGER SE U11 - SAJÓVÖLGYE U11 2:2
Eger, 2023.02.19. 12:00

Gólszerzők: Monyók Ákos, Kavalecz Bence

Sajóvölgye: Antal Ábel, Balogh Noel, Benedek Bálint, Jancsurák Áron, Jakab Gergő, Kavalecz Bence, Kozma Dániel, Lippai Benett, Monyók Ákos, Pavlánszki Hunor, Róth Dániel, Simon Merse, Varga Milán

Soltész Péter: Először játszottunk 8+1-ben mérkőzést, ellenfelünk az Eger SE gárdája volt. A játék minden elemében voltak nagyon szép dolgaink, ami bizakodásra ad okot. Remek iramú találkozó volt, ami nagyon hasznos volt a felkészülésünk szempontjából. Gratulálok Minden játékosomnak! Gratulálok az egri csapatnak is!