U13 és U12-es csapataink egyaránt szombaton léptek pályára edzőmérkőzéseken.

Kiser László legénysége a Kazincbarcikát fogadta, míg Nagy Attiláék a Tiszaújváros ellen mérkőztek meg.

SAJÓVÖLGYE U13 - KAZINCBARCIKA U13 6:0 (4:0)
Múcsony, 2023.02.11 10:00

Sajóvölgye: 1.félidő: Stubna N. - Nyíri B., Vanyó B., Kuchta D., Angyal D, Viszóczki O. - Bodnár A.,Dancs B.,Bumbera K.

2. félidő: Stubna N. - Poráczki M.(Jancsurák L.), Hegedűs M., Verebélyi N., Vincze Z. - Horváth B., Mata V., Tamás P. - Kiss B.

Gólszerzők: Dancs B. (3), Angyal D., Hegedűs M., Tamás P.

SAJÓVÖLGYE U12 - TISZAÚJVÁROS U12 1:2
Múcsony, 2023.02.11 14:00

Sajóvölgye: Beregszászi Milán, Cziránku Kristóf, Farkas Zalán, Gál Kristóf, Grégász Leonidász, Holczman Hunor, Ivancsó Milán, Kovács Benedek, Körmendi Gergő, Nagy Hunor, Papp Csongor, Spisák Balázs, Száraz Antal Nikosz, Szigeti Zalán, Uher Marcell, Vermes János.

Nagy Attila: Jó ritmusú felkészülési mérkőzést játszottunk, felváltva támadtak és védekeztek a csapatok. Mezőnyben egyenlő erők mutatkoztak meg, de ellenfelünk gólerősebb volt, gratulálok nekik.

U10: Bronzérem a cigándi teremtornán.

Csapattagok: Horváth Hunor, Ligeti Levente, Papp Lóránt, Rási Bálint, Fábián Tamás, Szegedi Márk, Horváth Kornél, Pásztor Noel, Horváth Ferenc

Budai Tamás: Egy kiváló hangulatú, jól szervezett nemzetközi teremtornán vettünk részt Cigándon. Elégedett vagyok a csapatom teljesítményével, mindenki tudása legjavát adta -két sok gólos mérkőzés mellett három szoros párharcunk is volt a torna során-, de ami még fontosabb, hogy végig jól érezték magukat a srácok, élvezték a játékot, így pozitív élményekkel térhettünk haza.

Csoportmeccsek:

SAJÓVÖLGYE-MFK ZEMPLIN MIHALOVCE 1-1
Gólszerző: Horváth Hunor

SAJÓVÖLGYE-FK SOKOL 12-0
Gólszerzők: Horváth Ferenc (3), Szegedi Márk (2), Rási Bálint (2), Fábián Tamás (2), Horváth Kornél (2), Ligeti Levente

SAJÓVÖLGYE-NYÍRADONY 6-0
Gólszerzők: Horváth Ferenc (2), Horváth Hunor (2), Rási Bálint, Ligeti Levente

Helyosztó:

SAJÓVÖLGYE-NYÍREGYHÁZA A 0-2

SAJÓVÖLGYE-NYÍREGYHÁZA B 1-2
Gólszerző: Rási Bálint

Putnoki Központunkban két edzőmeccset is rendeztek vasárnap, U17-es és U16-os korosztályaink a nagyváradi LPS Bihorul csapatait fogadták.

U16-osaink számára ez már a második mérkőzés volt a héten, szerdán Egerben is pályára lépett csapatunk, ahol sikerült legyőzniük a hazaiakat.

SAJÓVÖLGYE U17 – LPS Bihorul Oradea U16 3:2

Sajóvölgye: Galambosi, Sipos, Juhász, Komáromi, Ruszó, Ferkel, Pipoly, Pataki, Ádám, Mészáros, Ráki

Gólszerzők: Ádám, Pataki, Ferkel

SAJÓVÖLGYE U16 – LPS Bihorul Oradea U15 3:0

Sajóvölgye: Siroki, Bedő, Shuba, Szlifka, Vasya, Boros, Féder, Angyal, Orosz, Hankó, Sheregi
Cs.: Juhász, Czékus, Hosszúréti, Stolec, Bochkor, Ganyi, Soltész, Bodó, Menyhért

Gólszerzők: Ganyi (2), Menyhért

Kalász Gábor: A mai mérkőzésen egy szervezetten védekező csapattal találkoztunk. Szinte végig csak nálunk volt a labda. A második félidőben emiatt szerkezetet is kellett váltanunk, mezőnyfölényünk ekkor már gólokban is megmutatkozott. A mérkőzést végig kontrolláltuk, magabiztosan és nagyon türelmesen játszottunk, a cserék is jól szálltak a játékba. Sok szép szituációt láttunk, igazi csapatként néztünk ki. Nagyon hasznos tapasztalatokat szereztünk. Gratulálunk a srácoknak.

EGER U16 – SAJÓVÖLGYE U16 1:4

Sajóvölgye: Siroki, Bedő, Shuba, Szlifka, Menyhért, Boros, Féder, Angyal, Hanász, Hankó, Ganyi
Cs.: Juhász, Czékus, Bartók, Orosz, Hosszúréti, Sheregi, Stolec, Bochkor

Gólszerzők: Hankó (2), Szlifka, Bedő

Kalász Gábor: Az első félidőben sikerült megvalósítanunk azt amit elterveztünk. Ezen belül olyan első 15 percet produkáltunk egy nagyon jó csapat ellen, amire nagyon büszkék lehetünk. Azért dolgozunk, hogy ezt az időt minél jobban kitoljuk. A második félidőben is kontrolláltuk a mérkőzést, de sajnos olyan hibákat is elkövettünk, amiket a jövőben nem szabad. Végig a feladatainkra, és a céljainkra kell koncentrálnunk, nem szabad foglalkoznunk a külső körülményekkel. Sok sikert kívánunk az Egernek, Somának pedig jobbulást!

Vasárnap Rimaszombaton járt U11-es csapatunk.

MSK RIMAVSKA SOBOTA - SAJÓVÖLGYE FOCISULI 3:10

Sajóvölgye: Antal Ábel, Balogh Noel, Benedek Bálint, Farkas Botond, Jancsurák Áron, Kavalecz Bence, Kozma Dániel, Lippai Benett, Monyók Ákos, Németh Norbert, Pavlánszki Hunor, Róth Dániel, Simon Merse, Varga Milán

Gólszerzők: Kavalecz Bence (4), Farkas Botond (3), Simon Merse, Benedek Bálint, öngól

Soltész Péter: Az előző héthez hasonlóan, ezúttal is 4x20 perces edzőmeccset játszottunk, most a rimaszombatiak pályaválasztásával. Sok szép dolgot láttam ma is a Gyerekektől! Gratulálok minden pályára lépő játékosnak!