U-13: Fantasztikus csata a forduló rangadóján.

A fiúk 1 pontot szereztek, ám több helyzetet dolgoztak ki az eddig hibátlan Hajdúböszörmény ellen.

SVF SE: Albók (Márián) - Nazareczki, Ruszó, Dudás, Czagány, Pogonyi, Hauberger, Lázár, Putnoki (Vécsei), Tóth J.(Csopa, Horváth), Csóti (Csabai) Gól: Lázár (2), Pogonyi Nagy iramban és hazai fölényben indult a listavezetõ és az eddig pontot sem vesztõ vendégek küzdelme. Csapatunk mezõnyben egyértelmûen többet birtokolta a labdát és többször teremtett veszélyt a vendégkapu elõtt, ám a jól záró böszörményi védelem állta a sarat. Sõt mi több egy remek kontra végén a hajdúságiak a vezetést is megszerezték. A kapott gól után még inkább rákapcsolt csapatunk és 3-4 hatalmas ziccert is kialakított, ám ezeket rendre elpuskázták. A futball örök törvényei pedig ismét érvényre jutottak: A kihagyott helyzetekre a vendégek újabb góllal válaszoltak, így pedig a jó játék ellenére is 2 gólos hátrányba kerültünk a szünetre. A második játékrészben csapatunk továbbra is támadólag lépett fel, ám ezúttal az elsõ adandó helyzetünket gólra váltottuk: egy remek kiugratás végén Lázár higgadtan lõtt a vendégek kapujába, visszahozva ezzel a reményeket. Két perccel késõbb ugyancsak Lázár volt jókor jó helyen és ezúttal is könyörtelen befejezõnek bizonyult, csapatunk pedig egyenlített. Ekkor úgy tûnt újabb hazai gólok következnek, ám egy gyors Böszörmény kontra büntetõt eredményezett és máris újra a vendégek vezettek. A fiúk lelkesedése azonban továbbra sem lankadt, Pogonyi pedig gondoskodott arról, hogy a jó játék ne maradjon eredmény nélkül. Egy elõre ívelt labdára erõszakosan lecsapott támadónk és a becsúszó védõk lábai között a kapu közepébe továbbított, beállítva ezzel a 3-3-as végeredményt. A fordulatokban és izgalmakban gazdag mérkõzés igazolta a két csapat erejét, ám nyugodt szívvel kijelenthetõ, hogy a mieink a helyzetek alapján közelebb álltak a gyõzelmekhez. Béres Csaba: Az elsõ félidõben szerencsétlen körülmények között 2 gólos hátrányba kerültünk, azonban a 2. játékrészben hatalmas küzdelemben akár még a gyõzelmet is megszerezhettük volna.