Gőzerővel zajlik a felkészülés csapatainknál, a héten több korosztályunk is edzőmérkőzést játszott

Sajóvölgye - MVSC 8 - 1

SVF: Siroki, Juhasz, Hanasz, Szlifka, Bodo, Herceg, Menyhert, Miskolci, Hankó, Ganyi, Czékus
(Bartók, Berente, Serfőző, Orosz, Kovács)

Gólszerzők: Ganyi (3), Kovács (2), Miskolczi, Szlifka, Orosz

Kalász Gábor: Az első félidőben teljes mértékben uraltuk a mérkőzést. Nagyrészt jól zártuk le a területeket, szép támadásokat vezettünk. Azonban a szokásos hibáinkat most is elkövettük. Támadásban lassúak voltunk, labdaszerzés után sok labdát elveszítettünk. Összességében azonban fegyelmezettek voltunk, tartottuk a pozíciókat ezért dicséret illeti a srácokat. A második félidőben már jobban érződött a csapaton a fáradtság, rengeteg labdát eladtunk veszélyes zónákban, nagy területeket engedtünk az ellenfélnek. A félidőben megbeszéltük, hogy taktikát váltunk, azonban ez nem sikerült. Abszolút nem tartották be a srácok, amit kértem, ami nem jellemző rájuk és a jövőben nem is fordulhat elő többet. Úgy gondolom tanulságos meccsen vagyunk túl.

U10:
Múcsony, 2022. január 5.
Sajóvölgye - DVTK

SVF: Monyók Ákos, Varga Milán, Róth Dániel, Farkas Botond, Pavlánszki Hunor, Radics Rikárdó, Simon Merse, Balogh Noel, Bráz Tamás, Jakab Gergő, Kiss Ádám Miklós, Kiss Dávid Lajos

Soltész Péter: Első edzőmeccsünkön léptünk pályára, a 2022-es esztendőben. A 3x20 perces találkozón, 30 percig egészen jól szerepeltünk, szép dolgokat láttam, utána azonban fejben és fizikálisan is elfáradtunk, s kissé szét esett a játékunk. Gratulálunk a Diósgyőrnek!