U-14: Nem sikerült pontot szerezni

Kócsi Józsefék vereséget szenvedtek

Jól kezdte a mérkõzést csapatunk a 4. helyezett Bozsik Akadémia otthonában. Már az elsõ percekben komoly lehetõséget puskáztunk el, aztán a 7. percben egy szöglet utáni kavarodás után Kovács Ruben góljával némi meglepetésre megszerezte csapatunk a vezetést. Azonban a rúgott gól után megilletõdötté vált a fiúk játéka, a 10. percben már 1-1 állt a képzeletbeli eredményjelzõn. Ezután rendeztük sorainkat, de a fegyelmezett játék csak 10 percig tartott, a 20. és 25. perc között 3 gólt is szereztek a vendéglátók, majd a félidõ vége elõtt pár perccel már 5-1 volt a mérkõzés állása. A félidõben sikerült rendezni sorainkat, ám az egész mérkõzésre jellemzõ hullámzó játék újra visszaköszönt, és a 60. és 64. percben újabb két találatot jegyezhetett a hazai alakulat. A bekapott gólok után újra feljavult csapatunk játéka, ám gólt szerezni már nem sikerült, így a mérkõzést a hazaiak 7-1 arányban nyerték meg. Bozsik Akadémia - Sajóvölgye Focisuli - 7-1 (5-1) SVF SE: Zádori, Ádám, Bodolai, Kalocsai, Jobbik, Divincski, Nagy, Mészáros, Fehér, Kovács, Tornai cserejátékosok: Balogh, Jaczkó, Csáki Kócsi József: Összességében sokkal szorosabb eredmény vártam, de sajnos a fiúk nem tudtak végig koncentráltan játszani, a hazaiak pedig kihasználták hullámzó teljesítményünket. Korrekt játékvezetés mellett a hazaiak megérdemelt gyõzelmet arattak.