U-21: Kiütéses gyõzelem

A DVSC-DLA volt a szenvedõje a mai "mészárlásnak"

Az NB II Észak-keleti cosportjának 12. fordulójában U-21-es csapatunk a DVSC-DLA csapatát látta vendégül. A mérkõzés elején a vendég csapat meglepte Zabos Attila legénységét, hiszen már a 2. percben meg tudták szerezni a vezetést. Ezután fiaink nehezen indultak be, egészen a 29. percig kellett várni az egyenlítõ találatig. A 39. percben sikerült már a vezetést is átvenni, így a szünetre már elõnnyel mehettek Zabos Attiláék. Ami ezután következett a 2. játékrészben az egyenlõ a mészárlással. Csapatunk futószalagon termelte a gólokat, és meg sem álltunk 13-ig! Az ellenfél már csak 1 gólra volt képes, a mérkõzés végére pedig teljesen összezuhantak. A végeredmény még ilyen arányban is teljesen reális, csapatunk ezzel a gyõzelemmel feljött a 6. helyre. Putnok FC - DVSC-DLA 13-2 (2-1) gólszerzõk: Süttõ 5, Fábián 2, Kazvinszki 2, Strekáf, Frecskó, Molnár, Szemere Putnok FC: Meskó, Szemere, Fábián, Kakuk, Süttõ, Dányi, Kazvinszki, Ruszó, Strekáf, Nestián, Lakatos cserejátékosok: Rézmûves, Molnár, Dócs, Polónyi, Frecskó, Tarczali Zabos Attila: Kulturált futballt játszó ellenféllel szemben nagy arányú gyõzelmet értünk el. Mindenki, aki pályára lépett, hozzá tette a magáét. Nem esünk hasra magunktól az eredmény miatt, de mindenképpen gratulálok a csapatnak!