U-21: Gyõzelem az idénynyitón

Zabos Attiláék kiütéses gyõzelmet arattak

Mint minden csapatunknál, a legidõsebbeknél is váltás történt a nyáron a kispadon. Szabó János helyét Zabos Attila vette át. Az elsõ fordulóban U-17-es csapatunkhoz hasonlóan nem léptek pályára az U-21-es legények sem, így a Mátészalka ellen mutathatta meg elsõ ízben Zabos Attila csapata tudását. Jól kezdett csapatunk, hiszen már a 18. percben sikerült megszerezni a vezetést Ruszó révén. A 21. percben már 0-2 állt a képzeletbeli eredményjelzõn, ekkor Fábián Bence talált a hazai kapuba. Az elsõ félidõben több gól nem esett, így magabiztos 2-0-ás vezetéssel vonulhattunk szünetre. A 2. játékrészben sikerült újabb gólokat szereznünk. A 65. percben Strekáf növelte 3-ra a különbséget, majd a 72. minutumban Tarczali is eredményes volt. 2 perccel késõbb szépített a hazai alakulat, de Strekáf még az utolsó percekben 2-szer megzörgette a hazaiak hálóját, így a vége: 1-6 Mátészalka - Putnok FC 1-6 (0-2) gsz: Strekáf 3, Ruszó, Fábián, Tarczali Putnok FC: Meskó, Szemere, Süttõ, Dányi, Nestián, Dócs, Lakatos, Ruszó, Fábián, Strekáf, Kakuk cserejátékosok: Kónya, Richter, Tarczali, Lévai, Frecskó, Marczis Zabos Attila: Jól kezdtük a mérkõzést, már a 20. percben 2 góllal vezettünk. Végig fölényben játszottunk, csak a gólkülönbség volt a kérdés. Jól játszottunk, meg vagyok elégedve. Természetesen voltak még kisebb hibák, de azon leszünk, hogy azokat kijavítsuk!