Heti bajnoki beszámolók

2023. október 23.

U7-es korosztályunk pénteken Bozsik fesztiválon járt Kazincbarcikán

Czirle Zsolt: Elhalasztott fesztivált pótoltunk pénteken Kazincbarcikán, a torna során a csapatot az ügyes megoldások és a szép gólok mellett a lelkes játék jellemezte. A tornán három játékosunk is díjazásra került, Szabados Noé, Érsek Noel és Deák Dominik, amihez gratulálok nekik. A dicséret az egész csapatnak kijár!

U16: döntetlen Tiszaújvárosban

MLSZ Regionális U16 Északkelet Alapszakasz 8. forduló
FC TISZAÚJVÁROS - SAJÓVÖLGYE FOCISULI 3 - 3
Tiszaújváros, 2023.10.21 - 11:00

Gólszerzők: Herbák Botond, Filkóházi Ádám, Tóth Botond

SVF: Tóth B., Magyari G., Árvai Á., Tóth B., Balázsi B., Csirmaz L. (Lakatos R.), Gulyás B., Herbák B. (Nagy T.), Beregszászi F. (Zagyva P.), Angyal P., Filkóházi Á.

Kalász Gábor: Csakis saját magunkat okolhatjuk. Olyan csapat rúgott 3 gólt, amelyik 5-ször jött át a félpályán és semmilyen nyomást nem gyakorolt ránk. Rengeteg hiba van csapat védekezésben, és egyénileg is. Támadásban összességében jó teljesítmény nyújtottunk, rengeteg helyzetünk volt, szépen bontottunk, jó volt a labda nélküli mozgás, de ott meg a kihagyhatatlan helyzeteket is sikerül kihagynunk.

U13-as és U12-es korosztályaink a DVSC-t fogadták szombaton

MLSZ Országos U13 Észak-Kelet 8. forduló
SAJÓVÖLGYE FOCISULI - DVSC 0 - 5
Múcsony, 2023.10.21 - 13:00

Sajóvölgye: Körmendi G., Papp C., Vermes J., Kovács B., Holczman H., Bárány B., Farkas Z., Uher M., Khvalov M., Gál K., Spisák B., Ivancsó M., Szigeti Z., Beregszászi M., Mészáros P.

Nagy Attila: Első negyedben kiegyenlített volt a játék képe. Második negyedtől fokozatosan nőtt a DVSC mezőnyfölénye, ami gólokban is megmutatkozott. A játékunkban voltak pozitívumok, a csapatnak volt tartása, de az idő haladtával felőrlődtünk. Gratulálok ellenfelünknek.

MLSZ Országos U12 Észak-Kelet 8. forduló
SAJÓVÖLGYE FOCISULI - DVSC 1 - 7
Múcsony, 2023.10.21 - 11:00

Gólszerző: Németh Norbert

Sajóvölgye: Farkas B., Varga M., Benedek B., Simon M., Balogh N., Róth D., Zahora R., Kozma D., Kavalecz B., Lippai B., Draskóczi B., Musa I., Barva B., Németh N., Monyók Á.,

Soltész Péter: Az előző DVSC elleni meccshez képest sok előrelépést láttam a gyerekeken, egy jó akadémiai csapat ellen. Támadásban és csapatjátékban is mutattunk biztató dolgokat, ha az elejétől elhisszük, hogy lehet keresnivalónk ezen a meccsen, akkor szorosabbá tehettük volna a találkozót. Pozitívum, hogy az utolsó negyedet 1-1-re hoztuk, amikorra általában elfáradunk. Körről körre fejlődünk, gratulálok a gyerekeknek.