Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Hétvégi bajnoki összefoglalók

Valamennyi korosztályunk pályára lépett hétvégén, U19 és U12-eink bajnoki mérkőzései halasztásra kerültek.

MLSZ Regionális U16 Kiemelt Kelet 10. forduló

Debrecen, 2021. november 6., szombat

DEAC - Sajóvölgye 1:2

Sajóvölgye: Havasi (Galambosi), Juhász, Pataki (Ghafir Abdel Latif), Sipos, Ráki, Mogyoró, Ádám, Németh (Német), Ganyi (Pipoly), Miskolci, Ferkel

Gólszerző: Ádám Dominik (2)

Szabó István: Küzdelmes mérkőzésen, fair játékvezetés mellett sikerült a 3 pontot begyűjtenünk.

Adatbank

MLSZ Országos U15 Alap csoport 10. forduló

Putnok, 2021. november 6., szombat

Sajóvölgye - Kaposvári Rákóczi 2:2

Sajóvölgye: Siroki, Bodó, Berta, Miskolczi, Ganyi, Herceg (Angyal), Bartók (Árvai), Szlifka, Czékus, Menyhért, Hanász

Gólszerzők: Menyhért Kristóf, Miskolczi Donát

Kalász Gábor: A betegségek, sérülések és a karanténok miatt az is csoda, hogy ki tudtunk állni a mai meccsen. Sajnos nem is úgy kezdtünk, ahogy ezt megbeszéltük. Az utóbbi hetekben a védekezésünk egész jól összeállt, de ma nem működött. Fegyelmezetlenek, lassúak voltunk. Az utóbbi idő egyik leggyengébb első félidejét produkáltuk. A szünetben sikerült rendezni a sorokat és 0-2-ről döntetlenre hoztuk a meccset, amiért nagy dicséret illeti a srácokat. Óriási akarattal hajtottak az utolsó percig. Az, hogy végül nem nyertük meg a mérkőzést, nem a pályán lévő 22 játékos miatt volt. Sosem foglalkozok a játékvezetéssel, de ebben a bajnokságban ez az 5. olyan meccsünk, ahol hiába teszünk rengeteget a jó eredményért több döntő bírói tévedés miatt ez meghiúsul. Persze, ez "csak" utánpótlás, és nem számít az eredmény, de mégis kezd egy kicsit sok lenni…

Adatbank

U13: Magabiztos győzelem Mezőkövesd ellen.

MLSZ Országos U13 Észak-Kelet 9. forduló

Múcsony, 2021. november 6., szombat

Sajóvölgye - Mezőkövesd 11:0

Sajóvölgye: Czigány Péter, Herbák Máté, Dostal Daniel, Sivák Márton, Angyal Dávid, Kubinyecz István, Gulyás Botond, Laczkó Márk, Táth Dusán, Holczman Fábián, Ivanyik Noel, Jónyer Patrik, Juhász Botond, Beregszászi Flórián

Gólszerzők: Angyal Dávid (3), Laczkó Márk (2), Dostal Daniel (2), Kubinyecz István (2), Sivák Márton, Beregszászi Flórián

Kovács Roland: Helyenként szép játékkal magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok a srácoknak!

Adatbank

Szombaton U9-U10-U11-es korosztályaink Diósgyőrben vettek részt bajnokságuk 6. fordulójának minitornáján.

U9-U10-U11 MLSZ Országos bajnokság 6. forduló

Miskolc, 2021. november 6.

Résztvevő csapatok: DVTK, Sajóvölgye, Kisvárda

U9: Ficzere Marcell, Ligeti Levente, Rási Bálint, Horváth Hunor, Szegedi Márk, Palkó Richárd, Papp Lóránt, Horváth Kornél

Budai Tamás: Diósgyőrben szenzációs körülmények és szerencsére jó időjárás fogadott bennünket a bajnokság következő fordulójában, ahol két jó játékerőt képviselő csapat a Diósgyőr és a Kisvárda várt ránk. Felemás érzéseim vannak, mert a hazaiak ellen nem tudtuk megvalósítani amit elterveztünk, viszont a Kisvárda elleni két mérkőzésen nem csak akaratban és lelkesedésben, hanem már játékban is rendben voltunk. Szeretnék mindenkit megdicsérni, mert bár nem volt most olyan kiemelkedő teljesítmény, de önmagához képest mindenki hozott egy jó átlagot! Készülünk a jövő heti hazai tornára, ahol remélem már végig kiegyensúlyozottabb teljesítményre leszünk képesek!

U10: Monyók Ákos, Varga Milán, Bráz Tamás, Róth Dániel, Pavlánszki Hunor, Simon Merse, Radics Rikárdó, Jakab Gergő, Nagy András

Soltész Péter: A mai napon 2 akadémiai csapat, a Kisvárda és a DVTK ellen léptünk pályára. Az első mérkőzésen az "öltözőben maradtunk", s a jól játszó diósgyőri ellenfelünk átlépett rajtunk. A hátralévő 3 mérkőzésre sikerült rendezni a sorokat és egészen jó teljesítményt nyújtottunk, ami egy Kisvárda elleni győzelemben is megmutatkozott. Gratulálok ellenfeleinknek! Dicséret illeti Minden játékosomat!

jók: az egész csapat

U11: Beregszászi Milán, Cziránku Kristóf, Farkas Zalán, Gál Kristóf, Holczman Hunor, Kovács Benedek, Körmendi Gergő, Nagy Hunor, Papp Csongor, Spisák Balázs, Vermes János.

Nagy Attila: A tornán a DVTK csapata nagy ritmusman játszott, amit egyik mérkőzésen sem sikerült felvenni. A Kisvárda csapata ellen az első mérkőzésen megfelelő teljesítményt nyújtottunk, jó mérkőzést játszottunk. Második mérkőzésnek is voltak pozitív időszakai, de a végére elfáradtunk, így az ellenfél fölénk kerekedett.

MLSZ Országos U14 Alap csoport 10. forduló

Putnok, 2021. november 7., vasárnap

Sajóvölgye - Kecskemét 0:3

Sajóvölgye: Czigány, Hebák M. (Kubinyecz), Szabó, Sarkadi, Harsányi (Sivék), Angyal, Nagy (Fazekas), Herbák B., Kriston, Táth (Siket), Árvai

Adatbank

Ózd-Sajóvölgye döntetlen a megye II-es bajnokság rangadóját.

B.A.Z. megyei II. Észak Felnőtt 13. forduló

Ózd, 2021. november 6., szombat

Ózd-Sajóvölgye - Szirmabesenyői SK 2:2

Ózd-Sajóvölgye: Elek, Benko, Jakab, Bene, Stefán, Pogonyi (Berta), Takács, Jobbik, Sebők, Horváth, Fábián

Gólszerzők: Stefán Bendegúz, Horváth Sándor

Bene Attila: – Sajnos, az első félidőben két nagy hibát vétettünk. A második félidőt végig támadtuk, de a vendég kapus bravúrjai és a kapufa megakadályozta a mai győzelmünket. A továbbiakban sok sikert a vendégcsapatnak.

Konczvald István: – Jó iramú mérkőzésen megérdemelten vezettünk 2-1-re a félidőben. A 44. percben történt kiállítás megnehezítette számunkra a mérkőzést, mert az ellenfélnél jó játékerőt képviselő játékosok játszanak, akik ezt megfelelően ki is használtak, és kiegyenlítettek. A végén 10-10 ellen fejeztük be a mérkőzést és továbbra is veretlenül menetelünk. A folytatásban sok sikert a hazai csapatnak