A DVTK AKADÉMIA ELLEN NEM VOLT ESÉLYÜNK

U 12-es csapatunk az első félidőben jól tartotta magát, U 13-asaink most gyengébb napot fogtak ki

U12: DVTK - SVF SE 8-0 (2-0)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Kiss Balázs (Tóth Ádám, Jakab Gyula).

Diósgyőri VTK: Varga H. – Hajdú R., Birk B., Kristóf Z., Lupkovics G., Pápai O., Sallai K., Riczu Gy., Berta Cs. Csere: Márton Gy., Katona T., Krompaszki Gy., Ónodi M., Tóth B., Papp B., Kerekes B., Meggyesfalvi B. Vezetőedző: Kiser László, Szakál Csaba.
Sajóvögye Focisuli: Stubna N. – Kacsándi O., Herbák M., Dostal D., Sivák M., Lakatos R., Kubinyecz I., Gulyás B., Táth D. Csere: Szabó B., Iványik N., Beregszászi F., Juhász B. Vezetőedző: Kovács Roland.

Gólszerző: Tóth B. (1-0) a 17., Papp B. (2-0) a 21., Pápai O. (3-0) a 33., Pápai O. (4-0) a 34., Kristóf Z. (5-0) a 37., Lupkovics G. (6-0) a 38., Győrfi L. (7-0) a 48., Kristóf Z. (8-0) az 58. percben.

Kiser László: - Nehezen lendültünk játékba, amiben az is közrejátszott, hogy egy szervezett és jól játszó Sajóvölgyével találkoztunk. Az első félidő közepétől azonban átvettük az irányítást, innentől kezdve jól és kezdeményezően futballoztunk, ami a szerzett gólok számában is megmutatkozott.
Kovács Roland: - Játékosaim mindent megtettek a pályán. Az első félidőben partiban voltunk az ellenfelünkkel, utána azonban szépen lassan felőröltek bennünket. Gratulálok a Diósgyőrnek, valamint sok sikert kívánok volt játékosomnak, Pápai Olivérnek a további pályafutásához.

U13: DVTK - SVFS 13-0 (6-0)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Szalontai Csaba (Balogh Tamás, Tóth Patrik).

Diósgyőri VTK U13: Gyuricskó B. - Lippai A., Juhász K., Lengyel V., Béres B., Gyebróczki D., Bordás B., Juhos Á., Vinga Z., Gulácsi M., Boda D. Csere: Koltai B., Meggyesfalvi B., Kis A., Balázs T., Dudás B. Vezetőedző: Sipos Gergő.
Sajóvölgye Focisuli U13: Répási G. - Vadicska V., Kriston M., Serfőző D., Korály B., Kocsenga A., Karádi B., Herbák B., Horváth P., Bihon B., Varga Á. Csere: Hernádi M., Szőke J., Karádi B., Kleine T., Szabó-Abuczki P., Harsányi M. Vezetőedző: Korány Gábor.

Gólszerző: Bordás B. (1-0) a 11., Béres B. (2-0) a 14., Juhász K. (3-0) a 17., Béres B. (4-0) a 20., Lippai A. (5-0) a 22., Bordás B. (6-0) a 28., Kis A. (7-0) a 32., Balázs T. (8-0) a 38., Gulácsi M. (9-0) a 48., Boda D. (10-0) az 52., Boda D. (11-0) az 54., Boda D. (12-0) az 56., Bordás B. (13-0) a 60. percben.

Sipos Gergő: - Jó teljesítményt nyújtottak a játékosok. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki, szép gólokat lőttünk. Mindenkinek gratulálok a győzelemhez.

Korály Gábor: - Sajnos ezen a mérkőzésen messze voltunk a legjobb formánktól. Ettől sokkal többet tudunk. Remélem, hogy ezt az elkövetkezendő hetekben meg is fogjuk mutatni. Gratulálok a Diósgyőrnek!