U-15: Vesztett állásból fordított csapatunk! Ózdi FC - SVF SE 2:3

Gólszerzõink: Fábián Bence, Dányi József, Demeter Sándor

SVF SE: Kondás N - Marczis M, Dányi J, Dányi D, Farkas J - Ruszó G, Nestián G - Bálint Zs, Fábián B, Frecskó T - Lahó G. Csere: Bálint Zs - Demeter S, Lahó G - Filkóházi Zs, Ruszó G - Burger M. Edzõk: Kócsi József, Bányai Péter Csapatunk visszafogottan kezdte a mérkõzést. Már az 5' percben hátrányba kerültünk egy fölöslegesen elkövetett szabálytalanság után büntetõbõl szereztek gólt a hazaiak. 1:0 Sajnos gyorsan kaptuk a következõt! Kapusunkról kipattanó labdát értékesített a hazaiak csatára. 2:0 Ezután magunkra találtunk, fokozatosan átvettük a játék irányítását. Fábián Bence 22 méterrõl nagyon szép gólt lõtt. 2:1 A szünet után is bátran játszottunk, változatos, eseménydús volt a mérkõzés. Ebben a játékrészben túlnyomórészt a mi akaratunk érvényesült, 3-4 nagy gólszerzési lehetõséget is elszalasztottunk. Egy szép jobb oldali beadás után Dányi József kiegyenlített! 2:2 A haziak 10' perccel a vége elõtt újabb büntetõhöz jutottak amit kapusunk Kondás Norbert bravúrral hárított! 2' perccel a mérkõzés vége elõtt megszereztük a gyõztes gólt! Szép egyéni megoldás után Demeter Sándor lõtt a kinnálló kapus fölött 16 méterrõl a hálóba! 2:3