Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

HATÁROZATLAN IDŐRE FELFÜGGESZTI EGYESÜLETÜNK A KOROSZTÁLYOS CSAPATOK EDZÉSEIT!

A koronavírus járvány terjedésére tekintettel egyesületünk vezetése játékosaink, dolgozóink és családtagjaik egészsége érdekében határozatlan időre beszünteti az edzéseket.

A koronavírus járvány terjedésére tekintettel egyesületünk vezetése játékosaink, dolgozóink és családtagjaik egészsége érdekében határozatlan időre beszünteti az edzéseket. Korábban a Magyar Labdarúgó Szövetség döntést hozott az utánpótlás bajnokságok illetve a Bozsik tornák és fesztiválok szüneteltetéséről. Kérünk mindenkit felelősségteljesen kezelje a kialakult helyzetet, vigyázzunk saját és embertársaink egészségére! A folytatásról tájékoztatjuk a kollégákat, játékosokat, szülőket!

corona-4901878_960_720.jpg

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: