FANTASZTIKUS MÉRKŐZÉSEKEN GYŐZTÜK LE BALMAZÚJVÁROS CSAPATAIT!

U 19-es csapatunk csak gyengébb helyzetkihasználásának köszönhette, hogy végig izgulni kellett a mérkőzésen melyet 2:1 re nyertünk, U 17-eseink hihetetlen hajrát produkálva 0:3-ról fordították meg a meccset és nyertek 4:3-ra!

Balmaz 2.JPG

U 19:

SVF SE - Balmaz FC-Olasz FS  2:1 (1:1)

SVF: Elek - Tornai, Lovasi, Szilágyi, Bóna, Takács, Jobbik (Makónyi), Lajkó, Pogonyi, Ambrus (Polonkai), Borbély

Edző: Koleszár György

Gólszerzők: Pogonyi, Polonkai

Koleszár György: A bajnokság rangadóján jól játszva, sok helyzetet kidolgozva - és kihagyva - de két szép gólt szerezve nyertünk! Gratulálok játékosaimnak!

Balmaz 3.JPG

Balmaz 5.JPG

U 17:

SVF SE - Balmaz FC-Olasz FS  4:3 (0:0)

Bónis - Viktor, Berta P, Kállai (Kozma), Magyar (Almási), Jakab, Szabó, Huszák, Makán, Borai (Berta K), Proczner

Edző: Sándor Zoltán

Gólszerzők: Viktor Á, Huszák M, Jakab N, Almási L

Sándor Zoltán: Az első félidőben nagyon taktikusan, okosan játszottunk de sajnos három ziccert is elhibáztunk. A második félidő első felében nagy hibákat vétettünk és három gólos hátrányba kerültünk. A srácok óriási akaratról és küzdenitudásról tettek ezután tanúbizonyságot! A pályára lépő cserék sokat lendítettek a csapat támadójátékán. A hajrában 15 perc alatt szebbnél szebb gólokat szerezve fordítottuk meg és nyertük meg a mérkőzést! Ezzel továbbra is harcban maradhattunk az első helyért vívott küzdelemben! Gratulálok játékosaimnak!