Honlapunk cookie-kat használ. Adatkezelési tájékoztatónk itt érhető el.
Sajóvölgye Focisuli Egészségvédelemmel kapcsolatos lépései, protokolja

Egyesületünk vezetői megtartották az év első szakmai értekezletét

Kádár Zsolt szakmai igazgató és Sándor Zoltán koordinátor ismertette a téli időszak szakmai feladatait

2019.01.21-én hétfőn 17.00 órától újra benépesült a Putnoki Elek Ákos Utánpótlás Központ konferencia terme. Egyesületünk vezetése a téli edzésidőszak kezdete előtt összehívta a klub edzőit egy szakmai értekezletre. Kádár Zsolt ismertette egy prezentáció keretein belül az új év feladatait. Edzéshelyszíneket, időpontokat, szakmai célkitűzéseket. Mint ismertetőéből kiderült az U 19, U 17, U 13-as csapatok Putnokon edzenek, az U 15, U 14, U 12-es csapatok Múcsonyban edzenek február végéig. Őt követte Sándor Zoltán aki a kispályás csapatok terembeosztásait pontosította - igénybe vesszük Putnokon a sportcsarnokot és a kis műfüves pályát, Kazincbarcikán a Kazinczy csarnokát és termét, az Árpád Iskola termét és az Ádám Jenő Iskola termét is többek között - illetve ismertette az általa újra nagyszerű mezőnnyel szervezendő Nemzetközi Sajóvölgye Kupa tornasorozatot. Vendégül látunk neves hazai csapatok mellett Felvidéki és Székelyföldi csapatokat is. Zárszóként Negrutz Ágoston elnök kérte még precízebb munkára edzőinket és kívánt sok sikert a munkájukhoz.

Sajóvölgye Focisuli Sportegyesület

Cím: 3630 Putnok, Bajcsy-Zsilinszky út 54.
E-mail: info@sajovolgyefocisuli.hu
Tel.: +36/70/454-92-81
Fax: +36/48/820-975
Adószám: 18212732-1-05
Adatkezelési nyilatkozat

Együttműködő partnerek: