Kupagyőzelem Nagyrőcén.

U11-es csapatunk tornát nyert Nagyrőcén, gratulálunk a győzelemhez a csapatnak és edzőjüknek Kalász Gábornak.

Sajóvölgye-Revúce II. 7-0
G: Angyal2, Sivák, Balázs 2, Nagy, Pápai.

Sajóvölgye-Iskra Hnústa I. 16-0
Pápai 6 , Balázs 4, Hanász 2, Dancs, Nagy 3.

Gólkirály: Balázs Ádám

Legjobb játékos: Hanász Vanda.

Kalász Gábor: “Álmosan enerváltan kezdtük a tornát. Megvolt a játékunk, de a párharcokba gyámoltalanul mentünk bele, a kapuk előtt lassú, rossz döntéseket hoztunk. Egy utolsó percben kapott góllal döntetlen lett az első meccs, ami miatt már gondoltam, hogy a gólaránynak nagy szerepe lehet. A 2. meccsen 10 percig nem találtunk a kapuba és olyan gyengén játszottunk, ahogy szerencsére eddig még soha. Elképzelés nélküli csapatjáték volt, de néhány jó egyéni megoldásnak köszönhetően nyertünk. A 3. meccsen nagyon feljavult a játékunk az utolsó 2 percben lőttünk 3 gólt, ami után a 4. meccsen már felszabadult,jó játékot sikerült nyújtanunk. Saca Junior csapata 16-0-ás kiütéses győzelmet aratott így az utolsó fordulóra eldőlt, hogy 12 góllal kell nyernünk, ha elsők akarunk lenni. 16-0 lett. Az ellenfél 20 perc alatt egyszer sem járt a térfelünkön. Olyan hiba nélküli teljesítményt nyújtott minden játékos, amilyet még soha nem láttam tőlük. Nyilván voltak hibák, és ma találkoztunk gyengébb csapattal is, de ma vagyok a legbüszkébb a srácokra, mert az utolsó percig nem adták fel és torna 2. felére ismét nagyon sokat javult a játékunk.”